Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet egy osztályf...

Szerintetek lehet egy osztályfőnökkel családi gondokról beszélni úgy, hogy ne mondja el senkinek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tőle függ, meg minden(amúgy 61-61 éves, de elég fiatalos). De van olyan, hogy neki muszály valamit lépni, ha én csak azt szeretném, hogy valaki meghallgasson?? köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 13. 18:53
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Amúgy elég durva dolgok, már félek, ha valaki elmegy a szobám előtt, és minden vágyam elmenni innen bárhova, csak a suli(ez most nekem a legfontosabb, hiszen akarok valaki lenni) és a félelem köt ide.............de ha megígéri, hogy nem mondja el senkinek, csk így lesz.. ugye?
2010. jún. 13. 18:57
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Vele elvileg nyugodtan beszélhetsz bizalmasan,és majd tud lépni az ügyben.Vagy ha ezt nem szeretnéd,külön kérd meg rá,hogy ne mondja el senkinek,és ne cselekedjen,csak hallgasson meg-biztosan megért majd!Persze ez is nagyban függ a probléma jellegétől,és súlyosságától.
2010. jún. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ja és 15/L
2010. jún. 13. 18:57
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
itt is elmondhatod , ha nem nagy titok , vagy kötődsz az osztályfőnökhöz?
2010. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszi, hogy válaszoltál. igen, csak azt szeretném, ha meghallgatna, mert benne így megbíznék, csak nagyon félek, hogy kiderül, amit mondtam neki......
2010. jún. 13. 18:59
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

hany eves vagy?

segitseget szeretnel tole kerni, vagy csak beszelgetni vele?

ha valami nagyon sulyos dolog van a csaladodban(nemieroszak, bantalmazas...), akkor o koteles ertesiteni a gyamugyet.

2010. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
18:58: nem, csak jó lenne valakivel beszélgeti, mert ebben a városban nem nagyon van senkim, akivel tudnék ilyen dolgokról beszélni, és lehet, hogy tudna segíteni úgy, hogy a "szüleim" ne tudják meg
2010. jún. 13. 19:00
 8/21 A kérdező kommentje:

18:59: 15/L

kb. megölnének ha megtudnák, hogy bárkinek mondtam bármit..

ez az a látszadcsalád.. mások előtt minden ok, de amúgy nagyon nem

2010. jún. 13. 19:02
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy o.társam áltsuliban, ő is elmondta az ilyen jellegő (zsintén elég durva) ügyeit ofőnek, és megkérte rá, hogy ne szóljon róla senkinek, és nem szólt, nem szabadította rájuk a gyámügyet, rendőrséget,meg ilyenek.Megértette,h csak beszélgetni akar.
2010. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
és ha köteles, de megkérem, hogy ne, akkor van esély rá, hogy nem tesz semmit?
2010. jún. 13. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!