Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves nők, mit vártok egy...

25 éves nők, mit vártok egy 21 éves fiútól a jövőre nézve? ( Kifejtem lent )

Figyelt kérdés
Barátom egy 25 éves lánnyal jött össze. 21 éves, iskolába jár, igaz dolgozik mellette, de lánynak már külön háza élete van. Többen féltjük, nem csak azt szereti, hogy fiatal fiú megvan szédülve érte?
2010. jún. 13. 18:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha kihasználja biztos nem a kor miatt. (gondolom én) szerintem csak iszonyú szerelmes. ióta vannak együtt?
2010. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
72%
Szerintem nem kellene beleszólnotok ha erre készültök, majd ha esetleg nem jön össze akkor vigasztalhatjátok, de addig hagyjátok őket. Majd kiderül. Amúgy simán működhet a dolog.
2010. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy attól még,hogy Ti rossz szemmel nézitek ezt a kapcsolatot,még szerethetik egymást.Ha a nőnek van önálló élete,külön háza,keresete,akkor nem értem,miért használná ki a barátodat.Érzelmileg sem biztos,hogy kihasználja,és csak a hiúsága miatt van együtt Vele,most ezt abból szűrtétek le,hogy van köztük 4 év???Na és akkor mi van?Szerintem inkább foglalkozzatok a saját életetekkel! Ha meg nem sikerül a dolog,akkor nem sikerül,de hagyjátok már békén ezt a fiút,és hadd élje már a saját életét!
2010. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ennyi idősen az ekkora korkülönbség nem kell, hogy feltétlenül gondot jelentsen, akkor sem, ha a nő az idősebb. Ha a gondolkodásmódjukban passzolnak, akkor nincs gond. De amúgy jól írták előbb, hogy inkább a nőnek lenne aggódni valója, hogy ő már dolgozik, a fiú még nem, mert általában a társadalom rossz szemmel nézi azt, ha a férfi az "eltartott".
2010. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
22vagyok, volt mar 3evvel fiatalabb baratom. Nem akartam tole semmi komolyat, gondoltam, csak szorakozunk, o is meg en is. De o belemszeretett, es en leleptem. Nem a korkulonbseg miatt nem akartam tole semmit, attol meg siman mukodhetett volna, ha en is ugyanugy ereztem volna mint o... Tehat hagyjatok, lehet, hogy a lany csak kalandbol van vele- mert az olyan... erdekes, ha fiatalabb a srac-, de nem feltetlenul, meg akarmi lehet belole...
2010. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem bántottuk, egy rossz szót nem szóltunk rá/rájuk, nem mondtuk el a véleményünket neki, azért kérdeztem meg itt, mert érdekelt akinek volt már ebben tapasztalat.
2010. jún. 13. 19:30
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
Ha ez fordítva lenne, akkor senki nem pattogna. Ő dolguk és amíg boldogok együtt, addig hagyni kell!
2010. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%
25éves voltam mikor a párom elvet feleségül ő meg 21és most 4,5éve házasok vagyunk és van egy közös kislányunk és boldogok vagyunk.:D
2010. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%
én pont 25 vagyok. ha egy 21 éves sráccal jönnék össze, ugyanazt várnám, mint egy 34 éves férfitól. (szeretet, törődés stb nem részletezem) de hogy csak a hiúságát legyezgetné, hogy egy 21 éves srác tök odavan érte... ugyan már! már bocsánat, de szerintem ez hülyeség! úgy írtad, mint ha a lány nem 25 lenne, hanem 50, akkor érteném, hogy azt gondoljátok legyezgeti a hiúságát, de így... főleg ha a lánynak háza is van, önálló élete, akkor valószínűleg komolyan gondolja a dolgot a sráccal, mert simán mondhatta volna azt is, hogy neki, mint önálló felnőtt nő, nincs szüksége egy 21 éves fiúra.
2010. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 14. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!