Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom legyőzni?

Hogy tudom legyőzni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja furán èrzem magam, valahogy nem èrdekel semmi ès senki csak vagyok. Haragszom a körülöttem lèvő emberekre . Akivel tudtam már mindenkivel összevesztem. Valójába nem tudom mèrt. Nem köt le semmi. 26/F
2018. ápr. 29. 21:34
 1/7 aranyos121 ***** válasza:
67%
bánt valami? kicsit feszültnek,ingerültnek tűnsz
2018. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Irok privatot

Ugyanilyen nekem..

2018. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dettó
2018. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Szexuális frusztráció?
2018. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
94%
Nem írtál a családi helyzetedről. Van családod? Feleséged? Mert ha nincs, akkor lehet, hogy egyedül érzed magad, vagy nem találod a helyed...Remélem, tudtam segíteni ;)
2018. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió. Első körben próbálj meg társaságot, új hobbit, sportot keresni, önkéntes munkát, a kapcsolataidra vigyázz tudatosan: attól még, hogy te rosszul érzed magad, nem kell mindenkivel összeveszni, az már tudatos cselekvés, nem érzés. Második körben próbálkozz Remotív extrával, és ha az se működik hosszú távon, akkor meg lehet fontolni az orvosi gyógyszeres segítséget.
2018. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 banánherefőzelék válasza:
0%
Egy jó kis kocsmai verekedés helyre hozza
2018. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!