Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben jogosan...

Ebben az esetben jogosan várom el, hogy ő fizessen?

Figyelt kérdés

A szitu ez:

a barátom gyakorlatra jött egyetem után szeptemberben külföldről ahol együtt lakunk. Itt nem kapott semmilyen fizetést, a szüleim tartották el. Majd Januártól megint jött magyarországra, és dolgozni kezdett ugyan ott, jóval az átlag fizetés felett. Még mindig egy forintot se adott otthon (mondjuk nem is kértek tőle)


Én is hazajöttem 3 hónapra gyakorlatra de nekem ez a diplomához kell, nem önszántamból jöttem haza. Én sem kapok egy forintot se érte.


Nekem elfogyott minden pénzem amit félretettem a lakhatásra (mert azt attól még mert itt vagyunk fizetni kell kint). Mondtam a barátomnak, hogy nem tudok júniusra fizetni mert június közepén megyek haza diplomát védeni és csak akkor tudok megint dolgozni, amiből nem lesz pénz júliusig.


ezen a barátom teljesen ki van bukva. mondtam neki, hogy nem igazán fair, hogy anyáék egy évig majdnem eltartják őt ingyen, miközben az év második felében többet keres mint kettőjük együtt és egy forintot sem ad bele a háztartásba, etetjük itatjuk, sose kell semmit csinália.


Szerintetek jogosan várom el, hogy erre az egy hónapra állja az én kinti lakhatásom felét?



2018. ápr. 27. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Én azért a szüleiden is elgondolkoztam. Ez pont olyan, hogy dugópartnert vettek a lányuknak.
2018. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha a barátod igazán szeretne téged, akkor nem élősködne a te és szüleid nyakán. Ha nincs is neki mindig pénze de néha adna az eltartásába. De a lényeg, hogy amig neki volt rád szüksége, azt természetesnek vette, viszont most....

Gondolom te sem azért vagy az egyetemen, hogy megtanuld hogyan kell az élősködőket eltartani, hogy utána neked ne legyen majd miből neki vágni a nagyvilágnak. ÉBREDJ FEL!

2018. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak a lakhatás, de a számlák és a kaja felét is állnia kellene. Pont úgy, mintha ott lakna kint veled. És nem csak júniusban hanem amióta dolgozik, minimum.
2018. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogosan és csak sajnalni tudlak. Csúnyán "mellé nyúltál".
2018. ápr. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!