Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy jó férj/apa/férfi?

Milyen egy jó férj/apa/férfi?

Figyelt kérdés

Mit tesz a családért/ feleségért? Mi az amivel maga mellett tudhatja nejét?

Mesélnétek milyen a férjetek? Mióta vagytok házasok?



2018. ápr. 26. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Az övéivel gyengéd, felismeri az ellenséget, ellenséges magatartást, és azokkal kíméletlen.
2018. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
A kérdés nagyon relatív. A körülmények határozzák meg szerintem. Jó apának nevezem a páromat, mivel 10 órás fiizikai munka után teljesen övé az este , mert én akkor indulok dolgozni. Férjként is nagyon rendes, kedves velem és a gyerekekkel is, de ami nagyon hiányzik, az, hogy nincs időnk egymásra a sok munka miatt.
2018. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez relativ. Második férjem a fiamat sajátjaként szereti nem úgy mint a vérszerinti aki sehogy se. Ő húzott ki az önsajnálat mocsarából is. Biztonságot ad,hátteret,támogat,nem zavarja h nőként én hozok haza többet. Stb. Ilyen egy jo férj és apa. 8 éve vagyunk házasok.


35 N.

2018. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Csak akkor lehet jő férj és apa egy férfi, ha a nő is jó feleség és anya. A kettő nem választható el egymástól.
2018. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó, ez nem igaz. Akkor is lehet jó apa valaki ha az asszonya szar anya.
2018. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Viselkedésre gondoltam, kedves stb stb
2018. ápr. 26. 22:36
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
kedves stb stb.
2018. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Egyénfüggő, mit takar a jó. Elfogad pontosan olyannak, ahogy kapott, nem akar változtatni, csiszolgatni. Egy csapat vagyunk és minden helyzetben azonnal találunk kompromisszumot vagy megoldást, mert hasonlóan gondolkodunk. Engem egyenrangú társként kezel, tiszteletben tartja az igényeimet és segiti a hobbimat, hogy kiteljesedhessek a terveimben. Közben megoldja a saját én-idő igényét úgy, hogy a család nem szenved ettől.

Jó apa, mert a lánya az első, ha nincs nagyon fontos feladatunk. Bármikor bármit megtesz érte, értem és értünk, nincs "csak női" feladat és nincs kizárólagos éjszakai műszakos, ha nem alszik éjjel a kicsi.

Kiegészítjük egymás hiányosságait és ettől gyorsan és hatékonyan tudunk célokat elérni.


4 éve együtt, 2 éve házasként, bár ez minőségben semmit sem változtatott.

2018. ápr. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni, de nem nem úgy működik hogy akkor jó apa valaki ha az asszony jó anya, jó feleség. Ez pusztán felelősség áthárítás a nőre, hogy ő felelős a férfi viselkedéséért is. Ennyi erővel azt is lehetne mondani: hogyha rossza anya valaki, akkor az a férje hibája. Hülyeség.
2018. ápr. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

9 mivel ketten lettek egy testté-lélekké, ezért a továbbiakban nem független egymástól a kettő - a szó etimológiája is erre utal fele(ség)

Ketten hozzák létre az egységet. - ami lehet harmonikus, megértő és széttépődhet szétzilálódhat - kettőjük miatt, kettőjük felelőssége.

Lehet azt is mondani, igen: rossz anya a férfi hibája - mert ha a férfi szellemi-lelki-testi valóját bevetve választ, eleve úgy választ, aki utódainak jó anya lesz. Ha pedig csak testi szükségleteit kielégítendően választ: akkor nem kell csodálkoznia, ha az nem egy életre szólt.

2018. ápr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!