Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
17eves lany vagyok , van egy noverem. De most a lenyegre torok. Anyam allandoan kiabal velem barmit csinalok, elhord mindennek,allandoan azt mondja jobb lenne ha elkoltoznek itthonrol, 15eves koromban pl le is k..rv@@zott. Tesommal szepen beszel. aki amugy 18 mar. Vele megbeszel mindent, mindig vele mennek el mindenhova. Eszre sem veszi hogy nekem ez hogy esik. Ha pl tenyleg szomoru hangulatban vagyok akkor megcsak megse kerdezi h mi a bajom. Ha sirok egyszeruen annyit mond nekem, hogy "mit bogsz mar" de ha tesom sir valami okbol,akkor le ul hozza es beszelget vele, vigasztalja. Egyaltalan nem erzem a a szeretetet,mig apamnal se. Mind a ketto elhord mindennek,mikor ugyanugy csinalom a dolgaimat mint a tesom. Ha tenyleg mar elegem van es vissza szolok, egy hatalmas pofon apamtol. Mig anyamtol is. Tenyleg nemtudom mar mitcsinaljak,nincs hova koltoznom, dolgozni se tudnek meg. Mit tegyek?
2018. ápr. 21. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Most nem tudsz mit tenni. Ha nagykorú leszel, költözz!
2018. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De tudsz dolgozni, diákmunkára elmehetsz.

Lehet h valamelyik szülőd nem a vérszerinti rokonod, vagy mindkettő elmebeteg, esetleg nem tervezett gyerek vagy. Más okot nem tudok elképzelni, amiért így viselkedhetnek. Próbálj leülni velük beszélni, akár nővéreddel, hátha ő tud hatni rájuk.

2018. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos becsúsztál,tudom fáj,de ez van,18 leszel elköltözöl ezektől. Mert ezek nem szülők. :( Undoritó mikor a szülők éreztetik h a nem kivánt terhesség eredménye púp a hátukon.
2018. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, valoban nem tervezett gyerek voltam. El is akartak vetetni.
2018. ápr. 21. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs több kérdésem. Undorito az ilyen szülő. Diák munka,18 évesen pedig költözés.
2018. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok meddő nő a kezét is oda adná egy gyerekért akinek meg kettő is jut abortálná és belerug mert utban van,na ez az igazságtalanság. :(
2018. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4: Ezután valóban nincs több kérdés. Amint nagykorú leszel, az első adandó lehetőséget használd ki és lépj le.
2018. ápr. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!