Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

20/F


Elnézést a helyesírási hibaimért, Felvidékről származom. Köszi a megértést.


Sziasztok!


Amikor 13-15 éves voltam, már volt Facebook oldalam. Írogattam lányokkal, kapcsolatot szerettem volna mindig gyorsan, tudom hogy az nem úgy van hogy gyorsan jönnek a jó dolgok, a jó dolgok lassan jönnek és ki kell várni. Csak én türelmetlen vagyok, voltam akkor is. Nos elkezdtem írogatni lányokkal, ismerkedni. Szüleimnek ez nem tetszett, elkérték a jelszavam és megnézték az üzeneteimet kivel írogatok stb. Egyszer elkezdtem írogatni egy szomszéd faluból egy lánnyal, a szüleim szerint cigány a lány, szerintem ha cigány ha nem jól értettük egymást, jól dumaltunk, fektettük a Facebookra hogy kapcsolatban vagyunk, szüleim “nem bírtak velem” hogy megakadályozzák hogy ne találkozzak vele, akkor közbe szólt az anyum testvére ő kérte tőlem el a Facebook jelszavamat és ő rendezett engem. Nagyon fajt a dolog, nem volt akkor meg eszem hogy megmondjam a magamét, hogy ez az én döntésem.


Nos most olyan dolog van, hogy az unokatestvérem annyi éves mint én 20. Talált magának szintén cigány fiút. Ezt a szülei megengedték, mert a szülei nem bírtak vele, csakhogy én velem az anyum testvére mindig azt mondta hagyam azt a cigány lányt. Nem tudtak a saját lányuknak parancsolni hogy ne találkozzon azzal a fiúval. Terhes maradt kb 1 év után. Elvesztette. Aztán félév után megint az marad, elvesztette. És ha jól emlékszem ez most lesz 3.szor hogy terhes. Na de az orvosok mondtak nekik, hogy még várjanak a dologgal, hogy családot alapítsanak. Nos nem vártak. De az orvosok azt is mondták, hogy olyan baj is keletkezhet, hogy nem lehet neki gyereke, mert az orvosok mondták neki hogy hamar van mert még nincs a lány ki fejlődve de akkor is még 3x is beleesett a terhességbe. A fiúnak nincs még érettségi se, néha néha dolgozik ha van munkája.


Na most miért mondtam el ezt a történetet? Mert ugye említettem, hogy én akkor nem halhattam barátnőről, megakadályozták, mert cigány volt. Mamám azt mondta hogy hagyam abba mert az unokatestvérem lány és akkor neki mindent lehet.


Most az mondják hogy legyen cigány is felőlük mind1 csak hogy legyek végre boldog egy lánnyal. Most marhára nehéz találni magamnak lányt. Merek fogadni hogy most is pattognának de már nem hannám magam.



Miért van ez velem, ha jó dolog már alakulóban van és aztán összedől? Most vajon hogyan keressek magamnak partnert?



Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. ápr. 17. 19:57
 1/6 A kérdező kommentje:
*feltettuk a Facebookra **
2018. ápr. 17. 20:01
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek erről az egészről?
2018. ápr. 17. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Fuu...
2018. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

20 évesen nem fejletlen a lány a terhességre. Bár tény hogy ha nem akarnak gyereket akkor védekezni kellene.

De amúgy téged miért zavar ez? 5-7 éves történet a tied a lánnyal, valószínűleg együtt se lennétek azóta .

2018. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg azt a lányt újra!
2018. ápr. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
03:29: Van baratja.
2018. ápr. 18. 06:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!