Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás a leírtakra?

Mi a megoldás a leírtakra?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Van egy női barátom eddig egész jól megvoltunk de egy ideje az van, hogy ha nem adok neki pénzt, nem is hív nem foglalkozik velem, ha úgy van, hogy közeleg a fizetésem napja, állandóan hív sms-t ír, hogy mi van velem, különböző kajákat készít nekem, de ahogy adok neki pénzt onnét vagy 3 hétig nem is keres.

Ahogy közeleg a fizetés ismét keres, de én nem ő érte dolgozom, barátilag segítem ahogy tudom, de állandóan nem megy, megértő vagyok, tudom semmije sincs, csak az a kis családi pótlék 2 gyerekre, de nekem is vannak álmaim vágyaim, szerintetek mit kéne tennem?


2010. jún. 12. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elköszönni tőle minél előbb. A napnál is világosabb, hogy elsősorban a pénzedre hajt. Két gyerek mellett talált valakit, akit minden hónapban le tud húzni. Persze csak addig, amíg hagyod magad.
2010. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, hogy sajnos a választ te is tudod...
2010. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazatok van valóba ott fogom hagyni csak mindíg attól félek hogy nehogy valami butáságot csinájon a pénzért
2010. jún. 12. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:

SA dolognak két kimenetele lehet.

Ha Ő is szeretne tenni magáért valamit és nem csak a megmentőét várja akkor támogasd. ne feltétlenül pénzel! Keressetek neki munkát. ajánld be a cégedhez. Stb.

Ha nem ebbe a kategóriába tartozik akkor agyj neki ultimátumot. fel is út le is út.

2010. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy alakult ilyenre a kapcsolatotok?
2010. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A negyesik vállaszolónak írom úgy hogy már nem kap munkanélkülit sőt semmien segéjt csak a családit szóval a pénz miatt tőlem várja hogy ezeket pótoljam+adjak még mellé többet
2010. jún. 13. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!