Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy az új...

Hogy érjem el, hogy az új nevemen szólítsanak?

Figyelt kérdés

2éve változtattam meg a nevem, már mindenki az újon hív, szinte elfelejtettem a régit.

Most apával vagyok és féltesómmal meg anyujával. Ők a régi nevemen szólítanak. Apának mutattam az újat mondta hogy érti, nevetett..azt hittem végre úgy fog hívni(ezelőtt az újon hívott) de nem továbbra is a régin. Komolyan mondom az életkedvem megy el. Szeretek ott lenni de mikor meghallom a régi nevem..legszívesebben megdögölnék. Nem poénból változtattam meg. Ami a másik már egyáltalán nem figyelek.

Tanácstalan vagyok:( Ha nem figyelek akkor úgyis addig mondják amég nem figyelek. Szeretem őket, egyedül ez zavar.


2010. jún. 12. 01:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mi volt a régi neved és mi a uj neved?
2010. jún. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok:)
2010. jún. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Rossz kérdés emberek!:)Miért kellett megváltoztatni?:))
2010. jún. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%

Hallottál már a számmisztikáról?


Kicsit olvass utána és meg fogsz döbbenni!


Ez úgy működik, hogy a neved betűinek van 1-1 száma, ezeket szép sorban össze kell adni...

A születési év-hónap-nap számait is add össze...


A kijött számok kódjainak a leírását olvasd el!


Nos, én megcsináltam ezt az egész családomnak és majd hanyatt estem : ANNYIRA összevágott a leírás a személlyel, hogy jobban nem is tudnám jellemezni!


Tényleg igaz : "Nomen est omen." (Nevedben van a végzeted)


Nos, ha megváltoztatod a neved, ezzel zavart okozol magad körül : vagy magadban lesz zavar, vagy a környezeted lát téged zavarosnak! (Ez a "zavar" elkerülhető, ha a választott új neved kódja egybevág a régivel.)


Nem akarlak elkeseríteni, de ha később változtattál nevet, a régi neved örökre el fog kísérni, a régi barátaidnak, osztálytársaidnak, rokonaidnak, családodnak te örökre a régi nevű személy maradsz!!!


Az új ismerőseid az új neveden ismernek meg, de előbb-utóbb megtudják a régi neved és hamarosan ők is ezen fognak szólítani!...


Szóval : fogadd el most már, hogy a hivatalos papírokon az új neveden fogsz szerepelni, de szinte mindenki a régi neveden fog hívni. :-[


Mondjuk költözz a Föld másik felére, ahol senki nem ismer és ne tartsd a kapcsolatot ezután se a családoddal, sem más régi ismerősöddel, így talán lehetséges lesz, hogy ezután mindenki mindig az új neveden szólítson.

2010. jún. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

02:18


Gondolom utálta (vagyis nem tetszett neki), tehát jogos kérdés, hogy mi volt az eredeti, mert nagyon szörnyűnek kell lennie, ha ennyire irtózik tőle... : D

2010. jún. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%

Én jelenetet rendeznék, hogy elképesztő mennyire nem tisztelnek és ezt nem kívánom tovább folytatni, majd rájuk vágnám az ajtót és eljönnék.

Keressenek ha tudnak a nevemen szólítani.


Vagy ez, vagy őszintén leülni megbeszélni velük, hogy ez neked rossz érzés és vegyék már észre magukat.

2010. jún. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én nem reagálnék a régi nevemre, mintha nem is nekem szólnának.

Jelenetet rendezni az egyenlő a hisztivel, az meg olyan méltóságon aluli, bár vannak akikre csak ilyenekkel lehet hatni.

Margit voltál, vagy mi?

2010. jún. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Azért írtam a jelenet rendezést mert nekem úgy tűnt hiába magyaráz nekik a kérdező, egyik fülükön be a másikon ki.

Amúgy nem tudom én is nevet akarok változtatni, kíváncsi leszek engem hogy szólítanak majd.

2010. jún. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%
Jó neked,hogy csak ennyi gondod van! Teljesen mindegy,hogyan szólítanak. Annak van igaza,aki a számmisztikáról írt. A régi ismerőseidnek te a régi nevű vagy. Ahogyan neked fáradságodba kerül,hogy ne figyelj a régi nevedre,nekik az kerül külön odafigyelésre,hogy az újon szólítsanak. Emiatt igazán kár lenne megdögölnöd.
2010. jún. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A régi nevedet apádtól kaptad. Pici korod óta úgy tudja, hogy az ő gyereke pl. Mari v.Pista. Nem fog az új neveden szólítani, ezen kár vitázni vele. És nem azért mert nem tisztel, vagy nem szeret. Hanem azért. ,mert a Kati v. Laci NEM az ő gyereke.
2010. jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!