Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szigorú vagyok? Netán még...

Szigorú vagyok? Netán még igazságtalan is?

Figyelt kérdés

A férjem összetörte az én autómat. Hogy venni tudjunk egy másik öregecskét, ki kellett vennünk a "halálpénzt". /ezt igyekszünk mindig tartalékolni, de már többször elköltöttük, ha nagyon muszáj volt/ Forintról-forintra szedtük össze a kocsira valót. Egy vasunk sem marad. És még jön a bírság is.

Az első sokk után a férjem bejeletette, hogy elmegy éjszakai horgászatra. Nagy nehezen beleegyeztem. Reggel megjött. Hozott 4 db. "macskahalat" /6-10 centisek/. Még ez se zavart volna különösebben, de mikor megmondta, hogy nem ott voltak, ahova a horgászengedélye szól, hanem egy másik tónál napi jeggyel /2.500.-ft./. Ekkor eldurrant az agyam. Rettenetes harag támad bennem, mert ha pénzről van szó, úgy viselkedik, mint egy tíz éves. Nem ismeri a korlátokat és fogalma sincs, hol és mikor kell megállni. Mit tettetek volna a helyemben?


2010. jún. 11. 21:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Férjemnek baja?! Én ültem az anyósülésben, ahol elkapott a VW! Szerencse, hogy nem az ajtónál, hanem a lámpa részén. Különben azt hiszem a tűzoltók szedtek volna ki engem. Szerencsére nem én vezettem!
2010. jún. 12. 10:25
 12/15 anonim ***** válasza:

És amúgy mint jogsitulajdonos :) hogy látod a helyzetet, azért meg tudtad volna előzni a balesetet ha te ülsz a volánnál? Ha igen, akkor valamennyire jogos a kérdésed, de ha tényleg a szíved legmélyén úgy érzed, hogy nem akkor felesleges sanyargatnod magad...


Amúgy nem írtad, hogy a férjed mennyire szokta odaadni a kocsiját?


Szerintem üljetek le beszélni, és kössetek alkut, hogy mikor tudtok összespórolni egy kocsiravalót (régi vagy új tök mindegy) készítsetek valamilyen havi "pénzügyi tervet", hogy havonta mennyit tesztek félre és akkor te is nyugodtabb leszel, ha meg nem tudjátok tartani, akkor jogosan mondhatod, hogy na látod ezért nem kell elverni egy éjszaka alatt 5.000 Ft-ot...

2010. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

örülj hogy éltek...én borultam már anyámékkal is meg párommal is kocsival,két totálkáros kocsi,(nem én vezettem egyiket se),sokmilliós kár,de mai napig csak az érdekel,hogy senkinek semmi maradandó baja nem lett...



horgászni meg vszinű azért ment el,mert nem bir megmaradni előtted...

2010. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"horgászni meg vszinű azért ment el,mert nem bir megmaradni előtted..."


Szerintem az már rég rossz...

2010. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
"Meg bír maradni előttem", sőt: a lehető legjobban érezzük magunkat egymással. Két perig sem unatkozunk együtt, pedig nagyon sok időt töltönk egymás társaságában. Arról van szó, hogy most meg kell fogni minden garast és hát a horgászat is elvitt majdnem ötezret. Én le tudok mondani ilyen esetben mindenről, ő nem, sajnos.
2010. jún. 14. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!