Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a nagymamám? Reggel...

Normális a nagymamám? Reggel suli kapuja előtt várt, hogy rákérdezzen egy pletykára.17/L

Figyelt kérdés

Azt a pletykát terjesztették rólam, hogy egy 32 éves pasival kavarok, akinek családja van.

A pletyka abból indult, hogy amikor meghalt a kutyám nagyon magam alatt voltam és ő látta rajtam és megkérdezte, hogy mi a baj. Elmondta, neki és elkezdtem sírni. Erre ő azt mondta, hogy gyere ide kicsim és átölelt (mint barátot). Aki látta és annyitt hallott, hogy gyere ide kicsim az rögtön elkezdett kombinálni és terjeszteni.

Ezt a pletykát hallotta a mamám és reggel bejött a suli elé, hogy megkrdezze, hogy igaz e a pletyka.


2010. jún. 11. 17:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem amint nagykorú leszel, költözz el arról a településről. Ez nagyon gáz... Falun ez az egyetlen szórakozása az embereknek, hogy mással foglalkoznak és kombinálnak. Hihetetlen, én is küzdök ezzel...
2010. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Ha valaki ezzel cseszeget kérdezd meg tőle hogy tán irigyli?

ha azt mondja nem, akkor mondjad neki hogy akkor meg miért jár mindig azon az esze?:D

2010. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Örülj, hogy a nagymamád aggódik érted és törődik veled. A pletykát pedig nem ő terjesztette.
2010. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Igen, normális a nagymamád, ne bántsd:


-téged kérdezett meg a pletykáról, nem hitte el másnak,

-megijedt a gondolattól, hogy egy apádkorabeli férfi csapja a szelet (abszolút normális reakció),


Ha már valakinek a normalitását -mondjuk ez inkább rosszindulatú felületesség- kell megkérdőjelezni, hát az a pletyka terjesztője!

2010. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

ezek a nagymamák már csak ilyenek. az én mamám felhívott, hogy megkérdezze, tényleg alkoholista vagyok-e:D

Mert iwiw-en ki volt írva, h :haverok, buli, kannásbor. és ezt elomndák neki, de már úgy, h alkesz vagyok és kannásbort iszom:D

2010. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 11. 17:59
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Nagymamád normális,örülj neki hogy aggódik érdted(az enyém leszar minket,pedig velünk lakik,mások unokáját meg állandóan dícséri,másik unokáit állandóan dícséri pedig vanamelyik 1évben 1*látogatja meg,van amelyik 3év után látogatta meg 10percre, pedig az 1ik 10kmre,a másik 20kmre lakik tőlünk.)

Pletykákkal ne foglalkozz,az mindígvolt/van/ lessz.


22/L

2010. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
nem, de minden nagymama ilyen..amúgy azzal még nem is lenne baj szerintem hogy 32...nehéz eset..mert ugye a nagymamád, tehát mégsem küldheted melegebb éghajlatra, legjobb ha amint tudsz elköltözöl.
2010. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
17%
igen mert talalkozott a Szakallas bacsival es ha te is talalkoznal akkor te is ezt tenned
2010. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Így, hogy téged megkérdezett róla így igen (bár megvárhatta volna míg hazamész, nem a suli előtt "letámadni")

Az én öreganyám ebbe az esetben tudod mit csinált volna, ha ilyet hall rólam?

Hát először is megbeszéli a "pletykapados" barátnőivel, eldöntik, hogy mi igaz az egészből (engem meg sem kérdeznek), és amikor egyswzer csak a mama szóbahozza, és elmondom neki a valóságot, letorkol, hogy márpedig az nem igaz, amit én mondok, mert ő tudja :)

Kemények ezek a nagymamák :)

2010. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!