Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lesz az új családmodell?

Ez lesz az új családmodell?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen felnőtt lesz ebből a szerencsétlen gyerekből? Hová fajul a világ?


2010. jún. 11. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
nagyon remélem, hogy nem ez lesz... legalább a gyerekeket meg kéne óvni ettől a ránkerőltetett marha nagy liberalizmustól. Minden gyereknek a szülei a példaképei, tőlük tanul, rájuk szeretne hasonlítani, nagyon beteg dolog lenne, ha ezt megengednék.
2010. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Most mit vársz, kedves Kérdező? Szapuljuk a melegeket? Nem tök mindegy Neked, Nekem és valamennyi Válaszolónak, hogy ki kivel bújik ágyba és milyen példát mutat a gyerekének? Ha nem szimpatikus, ne engedd, hogy a sajátoddal barátkozzon. Jobb megoldás nem kivitelezhető, az pedig tökéletes energiapocsékolás, hogy a melegeken vitatkozzon az ember! Mindenkinek más a véleménye, és ebből úgyis csak hatalmas veszekedések, személyeskedések és politikai viták lesznek!
2010. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Egy fényképből nem szabad általánosítani. Az sem jobb, amikor a szülők isznak, majd összeverik a családot, vagy terrorizálják őket, vagy molesztálják... Nem hinném, hogy ez az általános, de van ilyen is, és olyan is. Szélsőséges példák mindig voltak és lesznek. (Amúgy, meg attól, hogy melegek, még nem pedofilok. Lehet, hogy az a gyerek több szeretetet, figyelmet kap, mint az, akit vernek, molesztálnak.) Nem szabad elsőre ítélni.


Üdv!

2010. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Semmi közöd hozzá szerintem. Mindenki úgy él ahogy akar. És ha nem törvényes akkor is "beszereznek" gyereket ha akarnak. Akkor már had lehessen nekik is. Nem tehetnek a szexuális beállítottságukról ezért nem lehetnek kevesebbek. Amúgy meg felmérések szerint a lezbik gyereki sokkal okosabbak. Na. Ők legalább elfogadóbbak lesznek mint te vagy az olyan gyerekek akik kiutálják társaikat a semmiért.
2010. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó 3 válasz nagyon korrekt!!!

Felüdülés ilyet is olvasni!

Sokféle a világ és inkább a kérdező negatív nem a képen szereplők!

Ők nem bántottak senkit a képpel a kérdező viszont már igen!

Tanuljon empátiát.

2010. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

17,18 vagyok és az előttem lévő válasz mmég nem volt mikor írtam az előtte lévő háromra értettem.

Lassan gépelek...

2010. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Miért nézegetsz ilyen képeket?

Ez már elmond rólad valamit...

2010. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Azonban a Kérdezőnek vagy egyes olvasóknak nem kifejezetten szimpatikus az a hozzáállás, hogy valakinél nem veri ki a biztosítékot egy ilyen kép. Nem tudom felérni aggyal, minek ebből ügyet csinálni. Vannak melegek, de vannak szőkék, alacsonyak... nem tök mindegy, kérdem ismét? (Ahogy előző válaszomban is kérdeztem)
2010. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az, hogy ki mit csinál az ágyban tényleg magánügy. De, hogy a gyereknek ne legyen alapból anyája meg apája, hanem két apája vagy két anyája, az a természettel ellenkezik. És hogy is épül fel egy nemzet? Nem családokból? Ha a család nem egészséges, akkor a nemzet se lesz az.
2010. jún. 11. 17:30
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Miért, a hetero családok soha nem termelnek ki sérült, traumákat elszenvedett, boldogtalan gyereket? Ne álszenteskedjünk már.

És attól nem biztos, hogy a gyerek is meleg lesz - a melegek szülei többnyire heterók voltak, a gyerek mégis meleg lett.

2010. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!