Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan monjam el? (Lent)

Hogyan monjam el? (Lent)

Figyelt kérdés

Lassan egy éve történt. Egy online játékban alapult egy "club" amiben én is benne voltam. Megismertem egy lányt, aki az igazat megmondva nem mindenkivel volt túl jóban. De velem igen. Úgy érzem, hogy csak velem beszélt a gondjairól. Depressziós és pánikbeteg. Ahogy kicsit jobban megismerkedtünk egy érdekes dolgot írt.

"Én többet érzek mint Barátság, XY." Figyelembe se vettem. De egy másik esetben is volt rá példa, hogy ezt írta. Valahogy bele merültűnk és eelkezdtünk egy pár ként viselkedni. Megjegyzem, volt, mikor tetszett fiú de mindig elfelejtettem 1 nap alatt. Nem tudom, hogy történt, de egyszer csak elkezdtünk virtuális sexelni... Nem kamerával csak chaten. Egy ideig minden jó volt. Kiegyensúlyozott voltam, magabiztos és úgy éreztem boldog vagyok. Akármien ciki is, de az apám megszokta nézni a beszélgetéseinket (van tesóm). Épp akkor is egy ilyen vad chatelés folyt. Apám észre vette és azt hitte, hogy engem erre rávették. A rendőrséggel fenyegetőzött. Le kellett tiltanom minden honnan...

A helyzet, hogy hónapok óta érzem a barátnőm hiányát (mármint nem szerelmi téren, hanem magát a személyiségét.

Hogyan közöljem a szüleimmel, hogy egy részt e miatt vagdosom magam (még nem tudják h vagtosom magam)?



2018. ápr. 2. 20:58
 1/1 anonim válasza:
81%
"Megjegyzem, volt, mikor tetszett fiú de mindig elfelejtettem 1 nap alatt." Utána meg azt írod, hogy hiányzik a barátnőd. Nem én akartam feltenni ezt a kérdést, de akkor most fiú vagy vagy lány?
2018. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!