Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy monjam el hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy monjam el hogy nem szeretem már?

Figyelt kérdés

Én 14

Ő 16lesz a napokban

Mondta, ha valakit megszeret, akkor ő soha nem tudja majd elengedni, összejöttünk 2 hete, azóta volt szájra puszi-csók-nyelves is, jó sok, de nekem ez már sok(k)

Ő az első barátom, és eddig olyan jó volt, hogy hazamentem, aludtam, pihentem pizsiben most meg kb.minden nap vele a városban, tanulni se tudok úgy, ez így nem jó😶

Ő ugye 9.es, én 8.

Kb.60kmre lakik, de minen nap jar be ode suliba(szerintem elmegbetegség, és semmi különös szak, sima gimi)

Nagyon félek az ilyen helyzetektől, félek neki megmondani, és megbántani sem akarom


2017. febr. 2. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el az igazságot! Ne kertelj, ne húzd az agyát, csak mond el. Jobb lesz ez így, hidd el :)
2017. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem megy :(
2017. febr. 2. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek jossz ossze vele 2hetre? De ha meg csak annyi a baj, hogy tul sokat vagytok egyutt akkor mondd meg neki, hogy legyen mondjuk csak heti 2-3alkalom...azert azt csak megerti
2017. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem ket hetre jottem vele ossze, es kb.heti 3× talalkozunk, de nekem az is sok, meg úgy minden...az egészet nem bírom

És ő az első barátom...nem tudtam milyen lesz

2017. febr. 2. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!