Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiús szülők. Mindenki utálja...

Fiús szülők. Mindenki utálja a leendő mennyét? Vagy csak engem "szeretnek"ennyire?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok,van egy 3 éves fiam.Sajnos fiatal vagyok de elvált!Párommal 8 hónapja együtt élünk sajnos a szüleinél.Albérletbe eddig több ok miatt nem akart a párom menni--sokat költött a szülei házukra(apja link,92 be leszázalékoltatta magát mert nem volt kedve dolgozni,alkoholizált)---A ház felújítás miatt van adóssága még egy évig.

Bármit meg teszek sose jó a szüleinek.Földműveléssel foglalkoznak(borászat)párom anyukája dolgozik ezért én amit tudok megtettem itthon,hogy neki könnyebb legyen.(főztem,mostam,vasaltam,takarítottam,kapáltam a szőlőt stb..)De sose jó semmi.Állandóak a viták,amit sajnos én nehezen viselek(gyermekkorom miatt)Pár hónapja nem főzhetek,moshatok mert ezt ő szeretné csinálni.Tudomásul vettem.

Tegnap megint vita alakult ki a párom és a szülei között.Édesapja előbb cselekszik majd gondolkodik(ha sikerül)Lekaszáltatta a parlagon lévő földet de pénze nem volt kifizetni,meg egy bérmunkással a főnöke tudta nélkül(a srác aki csinálta a párom haverja de nem az övé a gép)Párom kiakadt mert neki kellemetlen a főnökkel megbeszélni.A végén a páromat mondták el mindenféle szemét kis köcsögnek...Édesanyja csúnya dolgokat mondott neki meg megint a fejéhez vágta ---ez az én házam..Meg hogy én is hülyének nézem,meg nem bírja a gyerekem hisztijét(most van a dac korszakba,meg ők kapatták el)

Párom azt mondta költözünk,néz albérletet és megyünk.(megbeszélve költöztünk ide,nem saját meggondolásból)

Miért csinálják ezt a szülei?Vagy csak engem utálnak?


2010. jún. 11. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is utál anyósom. Kb olyan szinten, hogy nem is beszélünk egymással, mióta tart a kapcsulatunk a fiával. Sok rokon, a párom, én is próbáltunk vele beszélni, de hajthatatlan. Indokot nagyon sokáig nem mondott, aztán egyszer elejtette, hogy ő a fiának mást nézett ki, de, ezenkívül kitudja. Én megmondtam, többet nem alázkodok meg. Ha nem szeret, hát nem. Már külön lakunk, ide el sem hajlandó jönni, pedig kb 500 m van köztünk.
2010. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem utál az anyósom.Van helyette más,aki fúj rám...
2010. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ma 13-01 Nagyon örültem hogy egy fiús anyuka is írt nekem ,válaszolt a kérdéseimre.

Persze tudom ,hogy volt nekik egy életük amíg én,mi nem költöztünk ide.De kikértük a véleményüket,hogy mi lesz ha ide költözünk és belementek.Ami nekem a legjobban fáj az ,hogy a párommal üvöltöznek mikor ö egy nagyon rendes ember.Ha rám haragszik akkor miért öt bántja?Ezt sose fogom megérteni!Olyan rosszul esik,hogy egyik percben még mézes mázas velem aztán rá fél óra vagy pár perc és hátba támad!!

2010. jún. 11. 15:09
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a fiús anyuka.Elmondom ,hogy miért egyeztek bele a közös életbe és miért a pároddal kiabálnak.Egyszerű a válasz.

Az anya amikor a fia megkéri valamire nem mond nemet.Feltételezem,hogy a párod kérdezte meg,hogy oda költözhetnétek( te csak ott voltál támogatásnak de a párod vihette a szót)Ilyenkor az anya nem is gondolja végig,hogy ez mivel jár.Csak annyit hall mag,hogy a fia újra vele akar lakni..Sajnos a ti esetekben nem tudják hogy feldolgozni,hogy + 2 ember is van,nem tudnak változtatni az életükön,és minden esetleges kellemetlenségért a párodat hibáztatják,hiszen ő akart vissza jönni.Neked nem fognak panaszkodni,mert ha neked mondaná el hogy milyen rossz az élet így közösen,te tuti biztos,hogy elpanaszolod a párodnak,és a párod joggal fog haragudni az anyjára.Inkább őt nyaggatják,hogy a párod felfogja,nem jó így ahogy van,és ő menjen el.Vagyis ne az legyen,hogy az anyja rúgta ki..Tudom hülyén hangzik de ez is csak egy kis pszichológia..Egyszer tőlem is megkérdezte a fiam,hogy mit szólnék ha egy ideig itt laknának velem.Először én is rávágtam,hogy OKÉ..De később végig gondolva,hogy ez mivel járhat inkább elmagyaráztam a fiamnak,hogy miért nem lenne jó ha velem élnének.Én sem a menyasszonyának mondtam el,méghozzá azért mert nem akartam,hogy úgy érezze miatta nem engedek..Én szeretem őt,és semmiképpen nem akartam megbántani.lehet,hogy a te anyósod sem akar téged megbántani,hiszen valahol nem ti vagytok a probléma hanem csak arról van szó,hogy nem tud,nem képes,nem akar újra más életet élni.Ezt nektek is tudomásul kell venni..

Én is azt tanácsolom nektek,hogyha tehetitek inkább költözzetek el,mert később akár a kapcsolatotok is tönkremehet...Inkább egy albérlet ahol nehezen de boldogan éltek,mint otthon ahol nincs gond anyagilag,de boldogtalanok lesztek..Abban is biztos vagyok,hogy ha már egy ideje külön lesztek akkor újra elfogadható kapcsolat lesz közted és az anyósod közt..

2010. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves fiús anyuka.Nagyon aranyos vagy hogy ilyenek írsz.Hát igen én is ott voltam a kérdésél hogy ide költözhetünk-e de párom kérdezte.Csak az fáj nagyon hogy hátba támad:(Hogy a szemembe mézes mázasa "hátam mögött"mikor amúgy is sok baj ért az utóbbi időbe elhord mindennek.

Remélem csak akad valami olcsóbb albérlet,mert teljesen padlón vagyok:(

2010. jún. 11. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!