Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

A bátyám barátnője tegnapelőtt meghalt. Most szegény nagyon ki van akadva :S. Egész nap csak a szobájába van és vagy ül vagy fekszik. Még enni, inni és wcre se megy. Az a legnagyobb baj, hogy magát okolja. Azért mert együtt voltak akkor. Autóbaleset volt és úgy történt, hogy aki beléjük ment annak pont piros lámpa volt, de gyorsan átment ők pedig pont ott mentek el és jobbról jött a kocsi ezért a lányt találta el. Júliusban házasodtak volna össze :S, kemény 6 évig voltak együtt.

Szerintetek mit lehet csinálni? Nem akar senkivel beszélni. Ő midig olyan volt, hogy senkinek nem mondott semmit a gondjairól csak a barátnőjének.

21 éves.

17/L


2010. jún. 11. 11:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem eszik, nem iszik. Tegnap raktam az ajtó elé neki enni meg innivalót de hozzá se nyúlt, pedig mondtam neki, hogy ott van. :S
2010. jún. 13. 10:24
 12/12 anonim ***** válasza:

Türelem, kérdező, sok-sok türelem.


Most még természetes, hogy ennyire elutasító. Haragszik az egész világra, talán egy kis részét önmagából is elveszítette... Néhány hét is eltelhet, mire ez a helyzet változik. Te állj ott, hogy ha majd kicsit nyitni szeretne a külvilág felé, legyen, akihez fordulhat.

Most ne erőltess semmit! Tudom, ijesztő őt ilyennek látni, de ez a természetes ebben a helyzetben. Arra vigyázzatok, hogy nehogy valami butaságot csináljon (egy kicsi esély ugyanis sajnos erre is van ebben a helyzetben), időnként nézzetek rá! Mást most nem tehettek...


Nagyon jó testvér vagy. Büszke lehetsz magadra, és hidd el, a bátyád is az lesz, ha a gyász majd véget ér.

2010. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!