Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől múlt el egyik napról a...

Mitől múlt el egyik napról a másikra a szikra?

Figyelt kérdés

Szerelem nélküli lakótárs-szerű házasságban élek nyolc éve, kisgyerekkel. Tavaly megismerkedtem interneten valakivel, akivel rengeteget beszélgettünk, majd a barátság észrevétlenül átváltott szerelembe. Hónapok óta nem tudok semmi másra gondolni csak rá, végtelen tizenórákat beszélgetünk naponta, csak ha rá gondoltam bizsergett mindenem, elvesztettem a fejem. Ő is nagyon szeret, ebben biztos vagyok. Már odáig jutottunk, hogy gondolkozás nélkül feladtam volna érte mindent, fogtam volna a fiamat és költöztem volna (külföldön lakik).

Aztán múlt héten komolyan beszélgettünk erről, és hosszú vívódás után úgy döntöttünk, hogy a gyerek érdekében nem megyek, nem mehetek - legalábbis most még nem. Azóta valahogy visszakeveredtünk barátságba, nincs meg a szikra.

Ez ijesztő - hogy lehet, hogy pár hete még gondolkodás nélkül felrúgtam volna mindent és indultam volna az ismeretlenbe, hogy vele legyek, most meg... Mi a fene bajom van?? Annyira szerelmesnek éreztem magam, most meg már nem tudom mit érzek :/ Megrémiszt, hogy lehet, hogy ha kimentem volna, akkor utána ugyanígy eljön ez az üresség?? Vagy csak azért múlt el, mert "lehetetlennek" látom most a helyzetet??


2010. jún. 11. 10:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Nem ő hazudik. A gép hazudik, a háló, ez a helyzet.

Látod, hús-vér nem vitt el.

Jódógodban te se tudod..

2010. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű vagy, mint egy baktérium. Napi tizenórákat beszélgetsz egy virtuális műbrokival. Gondolod a gyerek nem vágyott volna a szüleivel közben egy kirándulásra? Gondolom már alig vártad, hogy lefeküdjön, vagy eljátsszon magába, hogy mehess chatelni? Azt hiszed a gyerekek nem érzik, hogy az anyjuk és az apjuk nem szeretik egymást.
2010. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Félek, hogy ha 8 évig nem tudtam megértetni a férjemmel, hogy nem a pénztől leszünk boldogok, és legyen velünk többet, akkor soha nem fog sikerülni. Ő ilyen :( És egyedül, internet nélkül megbolondulok a magánytól. Amíg nem volt gyerek, addig én is folyton dolgoztam, nem volt időm végiggondolni az életemet.

Talán igazatok van, de rohadt nehéz, fogalmam sincs hogy csináljam, mit csináljak és hogy helyre lehet-e még a házasságomat hozni.

2010. jún. 11. 11:27
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjed azért dolgozik ennyit, mert érzi hogy kevés neked. Próbál többet ADNI. A féfijjak mán ' csak ilyenek. Legalábbis sok.Tudod. Az ős-vadász: neked hoztam anyukám!Vagyis: érdemes vele foglalkozni, akar valamit, csak nem tudja még.

Ha azokat a tizen órákat (alvás helyett) a hitvesi ágyra fordítod - uram bocsá' eg ykis felfrissítéssel, újítással - hidd el, a férjed ott fogja lesni hamarosan, mivel járhat - még - a kedvedben , az anyagiakon túl!

És te is pillanatokon belül elfelejted aképzeletedben megtestesült idegent, ha eg ykicsit tudsz nyitogatni a lelked kapuin a férjed felé - és akkor az ő lelke is megmozdulhat. Végül is ezt is aférjedtől kaptad, ezt a "szerelmet" ő tette lehetővé, hogy erre ennyi időt fordíts. Persze helytelenül, szegény.

Dobd el a fásultságot, éleszd fel a régi tüzet. Hidd el, a férjed is erre vágyik, ha értetek ennyit dolgozik. Rád vágyik, a régi nőre. Hisz most egy álomkóros, netfüggő mellett él, aki "nincs jelen" a számára, mégis kitart melletted. Kereshetett volna ő is mást, de szeret, és vár rád. Örökké senki sem tud várni. Fordulj vissza, talán még elcsípted az utolsó pillanatot!

2010. jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egész napokat gépelsz ki mos , főz takarít? Ki foglakozik a gyerekkel? Szerintem keress munkát hogy ne unatkozz, és akkor a férjednek kevesebbet kell hajszolni a pénzt és többet foglalkozna veletek. A gyereknek sem jó hogy nem figyelsz rá.
2010. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Értesd meg a férjeddel, hogy a szeretet nek különböző kifejezési formái vannak. Mindenki mást ad és vár:

IDŐT

ODAFORDULÁST

BIZTONSÁGOT

AJÁNDÉKOT

BESZÉDET

ÖLELÉST


stb


Mindenki mindent persze, csak más a sorrend. Írd le, számozzátok be, kinek mi a sorrend. Beszéljétek meg, hogy a másiknak fontosat és asjátot felváltva adjátok. Én azt hittem, hogy vele beszélted meg, hogy maradsz! Egy idegennel , egy test nélküli hagggal beszéled meg, hoyg mi legyen a saját családod sorsa? A nélkül, hogy acsaládtagokat megkérdeznéd? Eszednél vagy? Szólj a férjednek hogy gáz van!! aztán beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni! Ő a munkába menekül.

2010. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek
2010. jún. 11. 11:40
 18/18 anonim ***** válasza:
Nő vagy! A férjed egyszer már beléd szeretett! Nehogy már ne tud delérni, hogy fusson utánad mint a pincsikutya!!! Erre felé keresgélj! HAJRÁ!
2010. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!