Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

21éves lány vagyok

2 éve kapcsokatban

1,5éve együtt élünk párommal


Viszont már nemszeret annyira mint régen. Vagyis szeret de nem szerelem hanem szeretet,vonzalom,kötődés

De nemis akar szakítani.


Babát terveztünk már

Erre közölte a dolgot hogy ő már nem úgy szeret

De ennek ellenére velem akar lenni mert szeret. :D na ezt értsétek meg:D


Esélyes hogy terhes vagyok

A napokban kiis derül.

Ha az vagyok ő lesz a legboldogabb ember a világon. Nameg énis vágyom rá.

Na de ilyen kapcsokatba?


Ha nem akkor gondolkozok hogy hazamennék a szüleimhez


Viszont szüleim nem olyan körülmények közt élnek mint amilyenben itt párommal élünk.

Van otthon egy életstílus

Ami nem jó...

És ha hazamennék akkor vissza a régi életem?

Igazából azt nem nagyon szeretném..

De nemtudom mitcsináljak.

Szerintetek mi a helyes?


2018. márc. 23. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is, a leghelyesebb egy láthatóan döglődő kapcsolatban NEM vállalni gyereket, pláne nem tervezni. Az, hogy ő boldog lenne tőle... tudod hány leendő apukát láttam nagyon boldogan, fogadkozva, aki már sehol nem volt a gyerek első mosolyánál? Rengeteget.


Másodszor, ne maradj kényszerből együtt valakivel. Ha két éves párkapcsolat alatt eljutottatok ide, akkor a nyakamat merném rá tenni, hogy nektek semmilyen módon nincs a továbbiakban jövőtök. Pont ez a két-három év együttélés a vízválasztó, ha már döcögősen megy az eleje, akkor nem lesz belőle 10. meg 20. házassági évforduló...


Harmadszor, ha terhes vagy, akkor kétlem, hogy egyedül (gyerektartással) meg fogsz tudni állni a saját lábadon. Gyedet kapnál? Van hol laknod? Értem én, hogy nem jó a szülőknél, de éhen dögleni egy pici babával vagy küzdeni a mindennapokért még annyira sem jó, pláne frissen egyedül maradva.

2018. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Hát, bátraké a szemlencse:)) a védőnő jó irányt tud mutatni neked !!!
2018. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem menj dolgozni, és teremtsd meg egyedül is azt az életstílust.

Nem kellene leszólni a szüleidet, csak azért, mert nem keresnek olyan jól, meg más életszínvonalon élnek.


A gyereket meg hogy gondoltad, ha terhes vagy és szakítotok a szüleid nyakára szülnéd? Nem érzed, mennyire gáz ez így?

Nem mennél haza, mert NEKED nem felelnek meg a körülmények, de ha terhes vagy, akkor babát meg téged eltartaniuk jó lesz.


Hát, nem tudom... 21 vagy, remélem, NEM maradtál terhes, mert eléggé éretlennek és felszínesnek tűnsz.

2018. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fú..hát ha már azelőtt tudtad, hogy nem úgy szeret mint rég akkor én nem vállaltam volna gyereket.Ha nem vagy babás most akkor szállj ki a kapcsolatból és majd jön olyan férfi akit szeretni fogsz úgy, hogy nem múlik el pár év alatt, na annak majd lehet babát szülni.


Kezdj el dolgozni, lesz saját életed saját jövedelmed és úgy alakítod a jövőd, hogy neked megfelelőek legyenek az életkörülményeid.Minden fiatalnak (mondjuk öregnek,középkorúnak is) nehéz a mai világban.Sok sikert és a te érdekedben kívánom, hogy most ne légy terhes,sok gondtól és szívfájdalomtól kíméled meg magad és a meg nem született gyermeked.

2018. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 év után 21 évesen 1,5 év együttélés után NEM vállalunk gyereket, főleg nem úgy, hogy még gondok is vannak...
2018. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Lehet, hogy én vagyok baromira elmaradva, de szerintem gyereket szerelemben, közös akarattal, egy életre tervezve kell világra hozni.

Még ilyen kapcsolatoknál is lehet törés, de egy eleve halálraítélt kapcsolatba totális felelőtlenség szülni.

De te tudod!

Mit vársz tőlünk?

Szavazzuk meg, hogy mit csinálj? ... és azt fogod csinálni? Egy rakás, névtelen kibic véleménye alapján hozol életre szóló döntést?

Gratulálok, nem vagy alkalmas, hogy szülő legyél!

2018. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Most szeretitek egymást vagy nem?

miért kellene 2 év után is olyan tűzesnek lenni mint a kapcsolat elején?

megismeritek egymást, jönnek hétköznapok, de attól lehet hűségesnek lenni, pláne ha szerettek egymás társaságában lenni... Ezt neked kell látni, mi csak a leírtakra alapján tudunk reagálni....

2018. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar Tőled gyereket, esélyes hogy mástól majd vagy akár már, igen.

Neked egy a dolgod: elmenni Tőle. Gyerekkel vagy anélkül. Gyerektartás nem tudom, hogy csak házasoknak jár-e, de neked fel kell építened a saját életedet valahogyan.

2018. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!