Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van mindég így? Mint...

Ez miért van mindég így? Mint a közmondásban hogy szegény embert az ág is húzza? ( részlet lent )

Figyelt kérdés
16 / f vagyok, apámmal, és nagyszüleimmel élek, és apámnak van egy pár felvett kölcsöne, amit tudunk azért fizetni csak nemsok marad a hónapra.... mondta hogy nyáron elmegyünk a z egyik fesztiválra, mert kap annyi üdülési csekket, amiből kitudunk menni, + azokra a napokra szállodában is lehetünk.... szóval külön pént rá nem kell költeni.... de ma aztmondta, hogy nemfogunk menni, mert úgyse jön neki össze semmi, bármibe belekezd az sosem jön össze, meg ha mennénk, nagyobb lenne a vesztesége, mint az öröme.... most mit tegyek?
2010. jún. 10. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem, hogy mi is a kérdés? - ahogy olvasom te nem nagyon tehetsz bármit is, ha Apud így látja, akkor biztosan van alapja is...Vagy mire gondolsz?
2010. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos a nadrágszíj húzása ma gyakor foglalatosság. Te nem tudsz beszállni némi pénzkeresettel?Ha előre megkapnád nagyiéktól a karácsonyi, születésnapi, névnapi ajándékot pénzben?Vagy valami szerény munkát vállalni: pl. bevásárlás valakinek, óradíjban kutyasétáltatás. Lehet, hogy hülye ötletek, de talán szét kellene nézni. Atyádra is ráférne egy kis lazítás.
2010. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

és akor az üdülési csekkel mi lesz?

azt ne hagyjátok kárba veszni semmiképp


esetleg szálloda helyett legyen jóó sátor is (fesztivál ugyis ugy az igazi),a szálloda árából meg egyik ismerősnek,aki szintén megy,vegyétek meg a jegyét,ő kifizeti és akkor van költöpénz,és nem minusz

2010. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis lassan vége a sulinak, menj el melózni és segíts be apudnak. Így nem fog kárbaveszni a csekk és neki sem kell aggódni. Ha nem mentek nyaralni, akkor is besegíthetsz neki, nem vagy már kicsi :)
2010. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Miért van ez így? kérdésre: a vonzás törvénye. A szavainknak ereje van, nem mindegy, mit mondunk és gondolunk, azt segítjük elő. (Pl. a vonzástörvénye.hu-n is olvashatsz erről.)

Most mit tegyek? kérdésre: szerintem helyettük nem tudsz mit tenni. Lehet finoman utalgatni dolgokra, ha már tájékozódtál errő, amit írtam, de az ő döntésük. Magadért tehetsz, hogy egy magasabb szinre kerülj ennél. az már egy nagyon jó kiindulópont, amit kérdeztél, hogy mit tegyek, mert ez már eszedbe jutott, hogy tenni kéne!

Sok sikert!!!

2010. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16:34- ott a pont! :D

kulonben en is probaltam masoknak errol beszelni- nyakig adossagban ulo kolleginanak, hiper- realista testvernek, de csak nevettek rajta. aztan gondoltam, b*sszatok meg, akkor uljetek a nyomorban :D nekem nagyon sokminden osszejott ;)

2010. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztasd apukádat,hogy próbáljon bízni,és pozotívan gon dolkodni. De eszedbe ne juuson a most divatos ezotériás marhaságokban hinni. Ezek mind csak szélhámosságok,és ma nagyon divatosak.
2010. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!