Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólsz? Milyen élet az ilyen?

Mit szólsz? Milyen élet az ilyen?

Figyelt kérdés
Ballagok és nem mehetek fodrászhoz mert nincs rá pénz.Ez igy meg is van értve. De az a kérdés mért nincs..? Azért mert apám megiszik naponta 6 liter sört is és oda megy a pénz.És ilyenkor olyan csúnyán beszél mindenkivel. Csak sérteget mindenkit. Egész nap ez megy. Minden áldott nap.
2010. jún. 10. 12:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kérdezősködj a barátnőid körében. Nekem alapból nincs pénzem fodrászra, utoljára legalább két éve voltam. A szalagavatóra a frizurám egy barátnőm készítette, a ballagásra egyszerűen megmostam és befontam, teljesen jó volt (leszámítva, hogy előtte befestettem és piros lett...). Ha évi ötször jársz fodrászhoz, akkor meg lehet, hogy elég, ha egyszerűen beszárítod. Hidd el, a képeken kb semmit nem fog számítani, hogy extra frizurád van-e.

Egyébként meg költözz el otthonról! Én ezt csináltam, igaz,hogy 14 éves korom óta külön élek és kicsit hamarabb fel kellett nőnöm, mint a többieknek, de megérte, a középiskiolai kollégium nagyon olcsó (10-15e havonta és ebben benne van napi háromszori kaja is), egyetem mellett meg lehet dolgozni. Ne törődj bele, hogy velük kell élned, mert nem kell! Ha valóban akarsz, akkor elkerülhetsz tőlük és a saját életed élheted, ahol te döntöd el, hogy bort veszel a pénzedből vagy inkább frizurát csináltatsz.

2010. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Tölts le a netről frizurákat, hogy hogyan kell elkészíteni. Ha ügyes vagy, Te magad is meg tudod csinálni, de ha nem, akkor kérd meg az egyik barátnődet.
2010. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Évente 5ször fodrász???


Nekem 5 évente 1szer:-)))


29/L

2010. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!