Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólsz? Milyen élet az ilyen?

Mit szólsz? Milyen élet az ilyen?

Figyelt kérdés
Ballagok és nem mehetek fodrászhoz mert nincs rá pénz.Ez igy meg is van értve. De az a kérdés mért nincs..? Azért mert apám megiszik naponta 6 liter sört is és oda megy a pénz.És ilyenkor olyan csúnyán beszél mindenkivel. Csak sérteget mindenkit. Egész nap ez megy. Minden áldott nap.
2010. jún. 10. 12:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon szomorú. Remélem boldogabb jövőd lesz.
2010. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
alkoholista? :(
2010. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Durva, apádat rég elvonóra kellett volna küldeni. Egyébként az én apám is ilyen, nemegyszer leégetett minket már ezzel az egész ház előtt. Sztem azért ilyenek,m lúzerek,és így kompenzálják,h nekik nem jutott több minden az életben,és attól érzik magukat erősnek ha a náluk gyengébbeken uralkodhatnak. Hidd el csak apádnak teszel szívességet ha hagyod h elszórja a pénzt, ő sosem fog örülni annak ha Te többre viszed mint ő.
2010. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%

ez a kibacott fodrász legyen életed legnagyobb problémája..

apádat meg küldjétel elvonóra

2010. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Sajnállak, sajnos ez a fajta "családmodell" nem ritka Magyarországon. Nézd, egyet jól megtanulsz: hogy ne éld a saját életed.

Egyébként, kérdezz körbe az ismerősök között, fodrász tanulók néha készítenek frizurát ingyen vagy egy jelképes összegért. Hátha sikerül. Ha meg nem, biztos találsz olyan oldalt a neten, ahol megmutatják, hogy lehet csinos kontyot készíteni.

2010. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Hát én átéltem, milyen az ilyen, ennél durvább is volt párszor. 19/L
2010. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem lehet senki elvonóra küldeni. Magától kell úgy döntenie, hogy elmegy. :-( Én is hasonló cipőben jártam gyermekkoromban, onnan tudom. Annyi volt a különbség, hogy nekem anyám volt alkesz. Viszont megtanultam mindenért megküzdeni és most már mindenem megvan. Ha akarnám, akkor hetente mehetnék fodrászhoz, kozmetikushoz, stb. Tanulj csak, és mutasd meg neki, hogy többre viszed mint ő!
2010. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Szegénykém! Átérzem a helyzeted. De nyugodj meg, egyszer megoldódik minden. Majd ha nagy leszel, és már nem szorulsz rájuk, akkor az önálló életedet élheted, és úgy élheted, alakíthatod az életed, ahogy neked az jó. Az én apám is full alkesz volt kiskoromban. Rettenetes szar volt, de már nem érdekel, nem lettem lelki sérült. Úgy érzem vagyok olyan normális mint az akinek nem ivott az apja. Szóval nyugodj meg.
2010. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Hol laksz és mennyi lenne a fodrász dija ?
2010. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez vígasztal, nekem sincs pénzem fodrászra, idén még nem is voltam, pedig nem iszunk, nem cigizünk. Viszont nagyon sok fodrásztanuló várja ingyen is a kuncsaftokat, örülnek, ha van kin gyakorolniuk! Keress rá a google-ban: ingyenes hajvágás, fodrásztanuló. Fognak kijönni hirdetések. És ők is szépen tudnak már első évesen is alkalmi kontyot csinálni, mivel ebből vizsgáztak már az idén.
2010. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!