Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólsz? Milyen élet az ilyen?

Mit szólsz? Milyen élet az ilyen?

Figyelt kérdés
Ballagok és nem mehetek fodrászhoz mert nincs rá pénz.Ez igy meg is van értve. De az a kérdés mért nincs..? Azért mert apám megiszik naponta 6 liter sört is és oda megy a pénz.És ilyenkor olyan csúnyán beszél mindenkivel. Csak sérteget mindenkit. Egész nap ez megy. Minden áldott nap.
2010. jún. 10. 12:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körül a neten, sok fodrásztanuló ingyen elkészíti a frizurádat (akár vág is) cserébe, hogy rajtad gyakorolhat. Ők azért már nem kezdők, közvetlenül a szakvizsgára készülnek, csak modellek kellenek nekik, nyugodtan beülhetsz a székbe :=) !

Ugyanígy lehet manikűröst, pedikűröst, sőt esetleg műkörmöst is találni, ahol anyagfelhasználás van (pl. hajfestés, műköröm, körömlakk, stb.) ott is csak max. az anyagot kell kifizetni.


Sajnálom, amit apukádról írtál. Talán, ha anyukáddal elé állnátok egy józanabb pillanatában, valahogyan rá lehetne venni (háziorvos is segíthet, ha jó a kapcsolatotok. Jól ráijeszthet, ha elmondja, mi vár rá, ha így folytatja) az elvonókúrára.

2010. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Egyszerűen zavarja ha végeztem a leckémmel és előveszek egy regényt olvasni. Utálja ha okosodni próbálok.

Na meg nem járok fodrászhoz. Évente ha 5x elmegyek akkor az már nagyon jó.

Csak az fáj, hogy ha neki kell valami akkor ő megkapja, de ha én szeretnék valamit akkor talán álmomba átélhetem a vágyam.

2010. jún. 10. 13:16
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

szintén zenész és értem mire gondolsz...nagyon nehéz volt a fodrásznál sokkal alapvetőbb "kamaszkori" igényeimről lemondani, mert az apám ivott.


javaslom,hogy esetleg keress diákmunkát: én így hidaltam át a szükségleteim és a források közti szakadékot


illetve hogy egy kicsit vigasztaljalak: ezek a mostani évek nagyon jó szolgálatot tesznek majd...legalábbis engem a nélkülözés olyan emberré tette,aki megbecsüli amit már önerőből ért el....tudom sovány vigasz, majd felnőttként próbálj azért a szavaimra emlékezni


sok boldogságot

2010. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Ahol én élek nincs ilyesmi. Pénz meg nem lenne elmenni egy másik településre és időm se lenne.

Ja és apámról még azt, hogy mindenkitől sajnál mindent csak magától nem.

2010. jún. 10. 13:18
 15/23 A kérdező kommentje:
ahol élek nem találnák munkát sem. Édesanyám szokta dugni a pénzt amit majd idead nekem ha valami fontos dolog kell, aztán meg ő van rossz helyzetbe miattam..
2010. jún. 10. 13:21
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? érettségiztél most? ha igen, akkor elmehetnél kollégiumba, bár ha középiskolás vagy, akkor is.Ha 18 vagy, előbb utóbb úgyis a saját lábadra állnál, ezért a kollégium,másik város, egy kis diákmunka megoldás lehet.
2010. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%
Bárcsak az én apám csak ennyit csinált volna.... :(
2010. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha közel laksz Pécshez, én szívesen megcsinálom a hajd. Nem vagyok fodrász, de 15 éves korom óta én csinálom minden barátnőm és női családtagom frizuráját. Vágás, beszárítás nem gond, tényleg jókat tudok csinálni. Remélem közel laksz, nagyon szívesen megcsinálom neked.
2010. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h másnak a kérdés alapján ez kis gond,de higyjétek el h elég ciki tud lenni ha mindenki szép,csinos, frizurája van, csak te lógsz ki, főleg ballagásnál,mert az többet nem lesz az ember életében,és a kérdező leírta h nem csak ezzel kapcsolatban,hanem mindennel ilyen az apja - én tudom milyen ez,mert az én apám is ilyen... De sztem ne hagyd magad h így elnyomjon apád,mondom itt arról van szó,h ő így akarja jobbnak és erősebbnek látni saját magát, és titeket akar elnyomni! Egyébként ez meg a lelki erőszak fogalma, így rombolják le vkinek az önbizalmát!
2010. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nem lakok közel Pécshez...

De azért köszönöm neked is és mindenki másnak a kedvességét és a megértését.Ez most nagyon sokat számit nekem.

2010. jún. 10. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!