Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ott hagynád a családod?

Ott hagynád a családod?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. A munkahelyemen kaptam egy ajánlatot, hogy dolgozhatnék az Egyesül Államokban a cég kinti kirendeltségénél. Én szívesen belevágnék, örülök a lehetőségnek, viszont a családomban megoszlanak a vélemények. Anyukám és a bátyám támogatnak, hogy menjek, míg édesapám és a nővérem azt mondják, hogy itt hagyom őket, és nem tetszik nekik az ötlet. Ez kicsit engem is elbizonytalanít, mert szerintük nekem ők nem olyan fontosak.
2010. jún. 9. 16:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
ez nem kérdés! nekem 20 éves barátom hagyja itt a családját, mert a cég németországba költözik.. (és ő ilyen fiatalon is több mint 4* annyit keres mint anyum..) szerintem megéri! a TE boldogulásod az életben a legfontosabb
2010. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy menj!

Más lenne a helyzet ha gyerekeidet kellene itthagyni.

2010. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Önző dolog ilyenkor azzal jönni, hogy "jaj, itt hagysz minket"... Ez egy talán soha vissza nem térő alkalom! Míg élsz bánnád, hogy nem kaptál az alkalmon! Ha visszajössz valamikor, biztos jóval könnyebben találsz majd munkát, hiszen ez egy fantasztikus referencia!! Kiváló nyelvgyakorlási lehetőség, ráadásul a jövődet is kiválóan megalapozhatod! Én azt mondom, menj! Anyukádra és a bátyódra hallgass, valószínűleg ők átérzik ennek a szuper lehetőségnek a súlyát! A családod megvár, bármikor visszajöhetsz! Nem világ végére mész, hiszen van repülő, van internet és telefon, tudjátok tartani a kapcsolatot! Ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Butaság lenne kihagyni ezt az alkalmat!
2010. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj, mert később nagyon megbánnád, hogy elszalasztottál egy ekkora lehetősget. Nem mindenkinek történik ez meg! INDULÁS. elötted az élet, s most kinyílt egy kapu:)
2010. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
Meeeeennnnnjjj! Most miért ne mennél?
2010. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Menjél, mert simán lehet, hogy pár év múlva megbánod, ha elszalasztod a lehetőséget... főleg figyelembe véve az országunk jelenlegi helyzetét...
2010. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt elek az USA-ban. Mindenkeppen azt tanacsolom, hogy fogadd el az ajanlatot vagy legalabb ne mas miatt ne fogadd el, a te dontesed legyen. 25 eves vagy, el tudod donteni, hogy mit akarsz, ne mas befolyasoljon. Talan sosem lesz ilyen lehetoseged meg egyszer. Ha nem tetszik, vissza tudsz menni. Nalunk is voltak olyanok, akik meg akartak akadalyozni, rossz megjegyzeseket tettek, de engem nem erdekelt. Itt vagyok boldog. Ez nem azt jelenti, hogy a szuleidet, rokonaidat nem latod tobbe. En is haza telefonalok gyakran vagy emailt irok, lehet tartani a kapcsolatot. Sot, a rokonaid is kijohetnek latogatni, amivel ok is csak gyarapodnak, mert megismernek uj helyeket. Az, hogy nem elsz mellettuk, nem azt jelenti, hogy nem fontosak neked. Elhet valaki a szomszedban is, az sem azt jelenti, hogy fontos neki a masik. Egy percre sem bantam meg soha, hogy kijottem. Mennyi idore jonnel vagy orokre? Mert azert az sem mindegy. Aki a boldogsagodat nezi, ugyis elfogadja elobb-utobb, hogy neked meg kell talalnod a sajat utadat. Ha nem jon be, akkor mindig vissza tudsz menni. Es egyebkent tapasztalatbol mondom, hogy a rossz kommenteket az emberek alt. irigysegbol dobjak oda...szoval ne foglalkozz veluk, mert csak lehuznak az o szintjukre.


23/N

2010. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

16:32-es: igen, jól vetted ki, nincs párom.


Igazatok van, kellett ez a kis megerősítés, mostmár biztos, hogy igent mondok :)


Augusztusban megyek, szeptembertől állok munkába.

2010. jún. 9. 16:44
 19/24 A kérdező kommentje:

Hát valószínű, hogy hosszú távra szólna a szerződés.

De nem bánom, hosszab időre szívesebben megyek.

2010. jún. 9. 16:46
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Es orommel latom, hogy mintha jobb lenne mar a helyzet ilyen tekintetben, mert nem jelent meg egy troll sem, aki vissza akarna tartani. Nekem a rokonsagban tobben mondtak, hogy hogy lehetett ilyet, a szuleimnek mondtak, hogy adjanak penzt a visszautra, mert biztos, hogy szuksegem lesz ra meg ilyenek...ez mind rosszindulat, soha ne hallgass ilyesmikre, mert csak azert mondjak, hogy nehogy neked jobb legyen, mint nekik. Persze nem mondom, hogy a szuleim nem szenvedtek. Anyukam sokat sirt, de megertette, hogy ez az, amit akartam es igy vagyok boldog. Most mar o is orul a boldogsagomnak.
2010. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!