Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ott hagynád a családod?

Ott hagynád a családod?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. A munkahelyemen kaptam egy ajánlatot, hogy dolgozhatnék az Egyesül Államokban a cég kinti kirendeltségénél. Én szívesen belevágnék, örülök a lehetőségnek, viszont a családomban megoszlanak a vélemények. Anyukám és a bátyám támogatnak, hogy menjek, míg édesapám és a nővérem azt mondják, hogy itt hagyom őket, és nem tetszik nekik az ötlet. Ez kicsit engem is elbizonytalanít, mert szerintük nekem ők nem olyan fontosak.
2010. jún. 9. 16:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagy, kérlek! Irány!
2010. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Naná hogy elmennék! Ők a régi családod és mostmár a párod, gyereked (ha van vagy lesz) az első család! Azt hittem őket akarod itthagyni! Nem várhatják el azt hogy miattuk egész életedben ott élj ahol ők akarják! Szabad ember vagy. Önzők.
2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Kimennék minden gondolkodás nélkül!!!!
2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj!
2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én az ő helyükben elengednélek és nagyon jó ötletnek tartom,ha nekik számít a jövőd,akkor el kéne engedniük...
2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kihagyhatatlan lehetőség! Ha ezt nem értik meg apudék így jártak...
2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szó nélkül mennék!

Vágj bele!

Sok sikert!

2010. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vágj bele! ezzel nem hagyod őket cserben, inkább ők szégyelljék magukat,hogy ilyen önzően állnak a dologhoz. A Te javadat,boldogulásodat kellene nézniük (szerintem).

Ez egy nagyon jó lehetőség,ami ritkán adatik meg,még fiatal vagy,most kellene belevágni,világot látni, tapasztalatot szerezni. Amíg nincs férjed és gyereked,addig könnyebb elvállalni egy ilyen llehetőséget (a szövegből úgy vettem ki,h még nincs férjed és gyereked - ha van,az már más tészta)

2010. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Kicsit para itthagyni a szülőket, de arra kell gondolnod, hogy 25 évesen már a saját életedet kéne élned. Amit apád mond, azt hallgasd meg, de neked kell eldönteni, hogy figyelembe veszed-e, vagy nem. És gondolom nem örökre mennél. Szóval irány!
2010. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Menj!

A kérdést olvasva másra gondoltam, így természetesen menj! ilyen egyszer van az életben, más is elmenne így. Más volna, a itt lenne párod, aki nem akarna veled menni, de a szülők, tesók ne tartsanak vissza!

2010. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!