Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tetszenek az általunk...

Hogyan tetszenek az általunk választott nevek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok az ilyen kérdés, de érdekelne minket a véleményetek.


Lány: Flóra, Fanni, Hedvig, Hédi, Lili

Fiú: Csongor, Hunor, Örs, Farkas, Gergely


A nevünk kötőjellel van írva és hosszú mind a kettő és elég ritka (nem magyaros hangzású :() nevek. Köszi! :)


2010. jún. 8. 22:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
55%
23:11 vagyok. Azert irtam, hogy nem illik magyar nev egy kifejezetten kulfoldi vezeteknevhez, mert ez igy igaz. Mert nem passzolnak, de nem tudom, hogy mi a vezeteknevetek, szoval nehez barmit mondani, de ha pl. nemetes es Schmidt-Lieberman vagy akarmi ilyesmi, ahhoz milyen furcsa mar Ors vagy Hunor? Nekem ugy hangzik, mint valami vicc. Es nem ertem a lepontozast. Egy csomot irtam, tobb oldalrol megkozelitve, legalabb az ido raforditast es otleteket ertekelnetek. Az, hogy nem tehetsz rola, hogy nem magyaros a neved, az evidens, de azt is kellene nezni, hogy mennyire illik a vezeteknevhez, nem pedig csak a nevet onmagaban, mert lehet, hogyha egyutt kimondod, mar nem hangzik olyan jol es jobban illene hozza valami mas nev. Ezert javaslom, hogy hangosan mondd ki a teljes nevparositasokat, es ugy konnyebb eldonteni, hogy hangzasra milyen nevek illenek hozza a legjobban. Ez lehet, hogy el is donti, hogy melyik nevet adjatok.
2010. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Levente is szép!! Az Eszter sem rossz. Én csak felfelé pontoztam. A párom neve németes, az enyém szláv hangzású. Köszi!!
2010. jún. 9. 15:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!