Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tetszenek az általunk...

Hogyan tetszenek az általunk választott nevek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok az ilyen kérdés, de érdekelne minket a véleményetek.


Lány: Flóra, Fanni, Hedvig, Hédi, Lili

Fiú: Csongor, Hunor, Örs, Farkas, Gergely


A nevünk kötőjellel van írva és hosszú mind a kettő és elég ritka (nem magyaros hangzású :() nevek. Köszi! :)


2010. jún. 8. 22:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
66%
23:11-esnél a pont. Nagyon nem mindegy, milyen vezetéknévhez kapják. Amúgy egyik névvel sincs különösebb baj a fentiek közül, de mindegyikhez lesz, akinek nem tetszik.
2010. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem magyaros hangzasu a vezeteknev, akkor nem valasztanek osmagyar keresztnevet.

A noi nevek ugy latom mind rovidek, de a ferfi nevekkel ellenntetben nagyon jelentektelenek, nem ertem,hogy miert?

2010. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
66%
Nekem Fanni, Lili és Gergely tetszik
2010. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
54%

ha lesz lányom akkor Lilinek fogom nevezni, úgyhogy a lányneveknél arra szavazok :) illetve a Fanni sem rossz

fiú neveknél csak a Gergely tetszik ezek közül

2010. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
50%

Szerinem is.

Létezik Nóra,Anna,Tünde,Márta,Sára,Ida,Csilla,Zita stb. Egyik név talpraesettebb a masiknál.

2010. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
41%

Csak hosszan és őszintén :)

A Lili az egyik leggyakoribb név, igaz, hogy aranyos, de én sem élnék szívesen tucatnévvel...

A Fanni engem egy kutyára emlékeztet, túl rövid, nincs rendes formája, és őszintén, hogy becézed, Fancsa?

A Hedvigről ha akarom, ha nem, Harry Potter baglya jut eszembe.

A Hédi is aranyos név, de nálam a Flóra a legjobb :)

Fiúneveknél pedig:

Gondolkoztatok rajta, hogy szegény gyereknek milyen rossz lesz olyan névvel mint az Örs, a Hunor, meg a Farkas? Oké, hogy nektek tetszenek, de mi lenne, ha nektek kellene ilyen névvel élni?

A Csongor jó név, bár a Csanád jut róla eszembe, ami már annyira nem...

Szóval maradt a Gergely, ami személy szerint a kedvenc fiú nevem. Oké, hogy sok van belőle, mégis szerintem különleges. Jobban hangzik egy Gergő, mint egy Farkas...

De ez csak az én véleményem :)

2010. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Köszi! Arról nem mi tehetünk, hogy nem magyaros a vezetéknevünk. :( Nekünk fontos, hogy ne feltétlenül külföldi hangzású legyen. Lány nevet nem találtunk igazán (azok az én ötletem), azért rövidek, a fiúnevek a férjem ötlete, de teszenek nekem is. Aki a Nóra, Csilla felsorolást írta, azok közül egyáltalán nem tetszik egyik se (bocsi). A Csanád viszont nagyon szép! :)
2010. jún. 8. 23:39
 28/42 A kérdező kommentje:
Szerintem a Fannit már nem kell tovább becézni. A Harry Pottert nem láttam. A nevek pedig "komolyasak", mert mi már csak ilyen komolyak vagyunk! :) Köszi a véleményeket, zöld kéz!!
2010. jún. 8. 23:42
 29/42 anonim ***** válasza:
54%
nekem a hedvig kivételével az összes lány név tetszik:) a fiú nevek közül viszont egyik se...
2010. jún. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
54%
bár a csongor nem is rossz... (előző voltam)
2010. jún. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!