Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiszteled a férjed?

Miért tiszteled a férjed?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is, mert ő is tisztel. Másodszor mert nem szeret vitatkozni, és higgadt marad akkor is, ha én hisztizek néha. Illetve azért is tisztelem, mert elvett engem és örök hűséget fogadott, feladva a legényéletet :)
2010. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Amiért ő is tisztel engem.
2010. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert:

- ő is tisztel engem

- becsületes

- szorgalmas

- sok mindent letett az asztalra

- ha kitűz egy célt, általában megvalósítja

- nagyon szeret és én is őt. :)

2010. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő olyan férfi, akit van miért tisztelni. Elsősorban viszont tisztel, mint embert, mint nőt, mint partnerét. Őszinte, becsületes, szorgalmas, okos, kitartó. Tud bocsánatot kérni, ha hibázott. Vannak olyan területek az életben, amiben a tudása is nagyobb, mint az enyém, emiatt is tisztelem, hiszen a tudás nem jön magától, tenni kell érte. Van kiállása, tartása. Nagyon büszke vagyok a páromra és nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy a sors úgy alakította az életünket, hogy találkozhassunk és a hátralévő éveket együtt éljük le.
2010. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már nem tudom tisztelni csak az emlékét. De amikor még élt, tiszteltem emberségéért, családszeretetéért, kitartásáért, és azt, hogy nem volt olyan téma ,kérdés amire nem tudta volna a választ. Sokoldalu, értelmes, logikus gondolkodásu volt. A legnagyobb erénye mégis az volt, hogy szeretett, és ragaszkodott hozzám halála órájáig.
2010. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel magamat is tisztelem,és a férjem az én másik felem így tisztelem őt is..

Tisztelem mert

-tisztel,és szeret

-szeretem

- támogat

- mindig mellettem áll

- az életét is feláldozná értem,ahogy én is

2010. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert okos, higgadt, megállapodott, tájékozott az élet dolgaiban,lehet rá számítani. Mert érzékeny, őszinte, toleráns. A legfantasztikusabb ember a világon, számomra Isten egyik legnagyobb ajándéka. Imádom...
2010. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelem azért:

- mert Ő is tisztel,

- mert tiszteli a szüleimet

- mert okos

- mert mindene a családja

- mert nagyon sok mindenben segít

- mert minden tettével azon van, hogy a kislányának és nekem jó legyen

- mert gondoskodik a gyerekéről, mint egy igazi apa.

Hát talán ezek jutnak most eszembe, de ha gondolkodnék, még biztosan ezer és egy válasz jutna eszembe.... 35/N 33/F

2010. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert elvisel :)))
2010. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért tisztelem a páromat mert nem minta apa észből hanem szívből igyekszik azzá válni. Mindig képes tanulni azt amit érdemes s úgy éli az életét, hogy közben nemtapos el senkit hanem azt adja amit mástól is elvár.

A szeretete nem rózsaszín felhőn át lát engem hanem a hibáimmal együtt, a hétköznapokon is és akkor is mikor fáradtan aludnitérünk. Tisztelem azért amiért a családja a mindene s azért mert szeretem.

2010. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!