Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet bajom a gyámhatósággal...

Icus0825 kérdése:

Lehet bajom a gyámhatósággal emiatt?

Figyelt kérdés
A15 éves fiam azt akarja hogy nàlunk aludjon a baràtnöje, a leànyzó anyukàja megengedte.Szerintem ez korai ennyi idösen.
2018. febr. 20. 18:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
41%
Ne engedjed,ne h már egy ágyban alhassanak,az együtt alvás nem dugás.. De majd megoldják ugyis titokban a duást is,csak itt mindenki szüzen ment férjhez a gyakorin.. 18 után meg pláne nincs senkinek köze ki hol mit csinál,csak a beteg családokban turkálnak a felnőtek bugyijában is. Sokan még az együtt alvást is irigylik másoktol mert a saját párkapcsolatuk egy fos...
2018. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
80%
Azért a nagy alvásra odatennék egy csomag gumit az éjjelire, hátha rosszakat álmodnak.
2018. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%

Én engedném, de nem lennék naív, előtte alaposan elbeszélgetnék a gyerekemmel a védekezésről. Viszont lehet csak pettingelnének.


Én a helyedben felhívnám a lány anyját, megbeszélni ezt, mert az sem biztos, hogy megengedte :D

2018. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
56%
Nem tiltani kell,meg gumit adni.. Beszélgetni kell,felkésziteni,nőgyogyászhoz vinni stb, és akkor nem a gyakorin kérdezne a sok ostoba 19 20 éves nő se meg hogy ha lenyeli teherbe esik e.. De a kommunikácio a legnehezebb dolog manapság a családokban azért van ennyi probléma..
2018. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 13-14 évesen meg se fordult a fejemben, hogy szexeljek... Lehet, ok se akarjak csinalni, nekünk se volt szex, amikor először aludt velem pasi, es 18(!!!) voltam...
2018. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
48%
Miért is lettem nullás,normális Anya felkészti a lányát már tini korban,beszélget vele,felvilágositja, h ne a netről kelljen okosodnia meg a barátnőitől hallja a hülyeségeket,sőt orvoshoz is viszi,ami alap,nem homokba dugja a fejét h majd szüzen viszi a templomba..
2018. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
64%
Azért vagy lepontyozva mert tahó kihanemén stílusban osztod az észt.Aztat nem szeressük.
2018. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
53%
Ja mert itt mindenki az erkölcs bajnoka akik a férjükkel aludtak előszőr 30 évesen.. Persze.. Lehet lenullázni a sok álszentnek..
2018. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Én a fiú anyja vagyok és hidd el nem 20 éves, mivel jó kapcsolatom van a fiammal, azért merem kijelenteni hogy nem akarnak szexuàlis kapcsolatot.Ja és az édesanyja a lànynak beleegyezett, beszéltem vele.Én amiatt aggódom hogy nehogy gondom legyen a csalàdsegîtövel vagy a gyàmüggyel emiatt.
2018. febr. 20. 21:09
 20/28 anonim ***** válasza:
51%
"Nem tiltani kell,meg gumit adni.. Beszélgetni kell,felkésziteni,nőgyogyászhoz vinni " Nem, persze hogy nem kell tiltani. Meg kell paskolgatni a fejét, hogy későn kezded kislányom, miért nem tíz évesen mentél faszihoz "aludni"?
2018. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!