Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem hívott?

Engem miért nem hívott?

Figyelt kérdés
Páromnak pénteken lesz egy szezon záró bulija a munkahelye rendezi.Engem nem hívott,kicsit rosszul eset.Úgy tudom ilyen összejövetelekre "családostul"szokás menni,vagy tévedek?
2010. jún. 8. 07:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem mindenhova. Pl. az én pároméra, illetve az enyémre se volt a családnak meghívója. Általában nem szokás céges bulira barátot/barátnőt ,férjet/feleséget elhívni. Fogadásokra, ünnepségekre, díszvacsorákra igen.

2010. jún. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Sok helyen kimondottan CSAK a munkatársak mehetnek, a csatolékok nem.
2010. jún. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

aha.akkor lehet ezért.Csak kicsit furcsa mert az én munkahelyi összejövetelemre a "házastársat"is vihettük.

persze ahány hely annyi szokás....

2010. jún. 8. 07:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne aggódj emiatt. A legtöbb helyen ez zártkörű rendezvény, ahol csak a kollégák vannak jelen, családtagok, barát/barátnő nélkül.
2010. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sem szokás munkahelyi összejövetelre családtagot vinni.
2010. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Felénk sem szokás...
2010. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia,az én munkahelyem is kizárólag csak a dolgozóknak rendez bulit.Szerintem emiatt ne aggódj!
2010. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolj ebbe túl sokat lehet hogy a cég csak meg akkarja sporolni a családtagok etetését, vagy a cég egyszerűen nem családbarát sajna a legtöbb helyen ez a helyzet, vagy az is lehet hogy a már megdumálta a jófej kollégákal hogy elmenek közösen család nélkül bulizni.
2010. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lett egy szabad estéd, lazíthatsz a fürdőkádban, zene, olvasás, megnézel egy filmet, akármi. Magadra is tudsz figyelni végre és még nagy vacsorát sem kell csapni.
2010. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ,inkább mennék vele.Úgy jobb lett volna lazítani,gyerek nélkül:)Nah mind1 is.Ö nem hívott én nem kérdeztem rá.Pedig az anyukája is kérdezte hogy hogy én nem megyek?Mondtam neki nem hívott meg.
2010. jún. 10. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!