Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi ok nélkül kitagadnak?

Semmi ok nélkül kitagadnak?

Figyelt kérdés
Az összes rokonom befolyás alatt van ugy ahogy felneveltek 18évesen mondták menjek dolgozni de folytattam az iskolát utánna dolgoztam bejöttek megaláztak ott is ki is rugattak társaságba szégyenitenek és lealacsonyítanak most 3hónapja már elköltöztem néhol javult a helyzet de most neten kezdték az alását és kitalációkat...hogy lehet ezt megszüntetni?:(
2018. febr. 17. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Elküldőd őket a francba, majd nem foglalkozol velük, tiltod őket mindenhonnan. Munkahelyen úgy teszel mintha nem ismernéd őket, ha olyan a szituáció segítséget kérsz.

Ilyen rokonokat nem érdemes észrevenni sem.

2018. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Offold őket,elérhetőség uj minden,cim telefon,stb,közzöségi média totális tiltás,ismerőseiket ugyszint off. Meglehet ezt oldani én 27 Férjem 15 éve offolta a családot. Jobb család nélkül mnint szar mérgező irigy szarkeverő, rosszabb esetben mint nálam piás agressziv csonttörö családdal. :(
2018. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Másik város, távol minden ismerőstől, másik telefonszám, lehetőleg olyan abérlet, ahova állandóra be tudsz jelentkezni, és nem árt, ha az új címedről hallgatsz a "család" előtt.

Igen, ez menekülés. Azt mondják, megszoksz, vagy megszöksz, de néha jobb megszökni. Egy idegen városban legalább olyan ellenségeid lesznek, akik téged utálnak és nem azt, amit állítanak rólad. A jelenlegi helyzetednél még ez is jobb.

2018. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Konkrétan mit jelent az nálad hogy "befolyás alatt van"?
2018. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerencsére nem volt még net mikor ilyen szituban voltam. Engem is kirúgattak a munkahelyemről

Egy.barátom segített hozzá költöztem, munkát is találtam. Nem mondtam meg hol dolgozom hol lakom és.hova járok suliba. Ennyi.

2018. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kik? Hogy jön ide az anyós meg az após? Írd már le érthetően!!
2018. febr. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, és akkor majd nem lesz értelme , hogy csinálják. Minden nemjó állítólag csak addig van, amíg odafigyelsz rá, te teszed bele az energiáidat. Meg minden rossz addig ismétlődik még, amíg le nem vonod belőle a tanulságot, a következtetést; de az a trükk, hogy nem feltétlen van támpontod, hogy mit is kéne levonni, mivel kapcsolatosan. Amúgy most két félét is írtam, mind a kettőt hallottam, nem tudom, melyik az igaz; lehet, hogy egy harmadik. Na de amúgy nekem volt olyan, hogy megpróbáltam a családomat ignorálni, fittyet sem hányva a kötekedéseikre; és akkor egy idő után egyszer csak azt vettem észre, hogy tényleg abba is hagyták. De egyébként már mielőtt abba is hagyták volna, azelőtt is olyan volt, mintha már nem kötekedtek volna, mert figyelmen kívül hagytam őket. Meg hát elfogadod, hogy az emberek ők ilyenek, nem tudsz rajta/rajtuk változtatni, akkor ne figyelj rájuk, hagyd őket figyelmen kívül. És figyelj szép dolgokra, pl szép a havas táj, vagy egy virág, vagy csicseregnek a madarak. Szóval akkor a velük fűződő hozzáállásodon kell változtatni, és igazán letojni. És a lehetőségekhez képest kell kihozni a pillanatból a maximumot, ami egy másodperce történt az már a múlt, azzal ne foglalkozzál, és ne is aggódj a jövő miatt; folyik minden a maga rendjén; csak az tud megtörténni ami benne van a sorsodban, közös sorsban embereknek együtt megírva, meg kell tanulni mosolyogni ezeken a dolgokon; ez van, és mész is tovább; azt cső. Amúgy nemtom, ez most egy nagy adag ezoterikus hablatyra sikeredett, de remélem, lelsz benne hasznosat.
2018. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Zaklatásért feljelented azt, aki zaklat
2018. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!