Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már ezt az árvizi...

Nem bírom már ezt az árvizi helyzetet, nagyon hiányzik a férjem, mikor lesz vége?

Figyelt kérdés
MÁr egy hete az ország másik végében védi a gátakat a férjem, én itthon vagyok a kisgyerekünkkel, egyik pillanatról a másikra kellett elmennie, szinte el sem búcsúztunk, pénzt sem hagyott itthon, ruhákat sem vitt. Nagyon hiányzik már nekünk, de közben lelkiismeret furdalásom van, hogy én ezen aggódok míg másoknak az élete romokban hever az árvíz miatt? Mikor lesz ennek már vége, hogy tudnám kicsit elterelni a gondolataim?
2010. jún. 7. 23:59
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a kedves sorokat mindenkinek, nagyon jó tanácsokat kaptam

azoknak akik meg inkább örülnek ha egy kicsit távolvannak egymástól csak azt tudom írni, hogy: Mi SZERETJÜK egymást, régóta és nagyon és igen, akkor is hiányzik ha csak a boltba megyek, mert nekünk ez így természetes, neki is nekem is.

köszönöm mégegyszer!!!

2010. jún. 8. 08:29
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Az én férjem is a gáton van, nekünk is rossz, de tudom, hogy most azoknak az embereknek sokkal nagyobb szükségük van rá, mint nekünk.

Jó idő van, reggel és estefelé lemehettek a gyerekkel sétálni, napközben gondolom eddig sem volt otthon, este pihenj sokat,ha a gyerek engedi, nézz meg filmeket, amik a párodat nem érdeklik, olvass. Rengeteg elfoglaltság van,amit férj nélkül lehet csinálni.

Délután áthívni barátnőket ,ilyenek.

Igaz, én megszoktam a távollétet, az én párom katona,sokat van kiképzésen, van hogy 1 hónapig sem látjuk egymást, de ezek csak erősítik a kapcsolatunkat. Annál jobban értékeljük az együtt töltött időt.

2010. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 08:55 nem tudom,hogy ezt,hogy lehet megszokni!Én sosem fogom,inkább csak beletörődöm,igaz nehezen!A kérdésre válaszolva,én nagyon megértelek,bár az én párom még csak készűltségbe van,de úgy néz ki viszik őt is!Rettenetesen sajnálom az ottaniakat,tiszta szívemből!De nekem itthon maradni egyedül veszélyeztetett terhesen sem lesz egyszerű!Az éremnek két oldala van!Ezt csak az tudja átélni,aki ebbe a helyzetbe van!Kitartás neked kedves kérdező!!!
2010. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mi minden nap együtt ebédelünk, itt dolgozik a közelemben a férjem, és igen, nekem is nagyon hiányzik, hogy ma éppen vidékre ment a főnökével, és csak kora délután jön:) 20 éve vagyunk együtt, van 3 gyerekünk. Én nem tudnám elképzelni, hogy hetekig ne lássam, de ilyen esetben, ha az árvízhez hívták volna, gondolkodás nélkül igent mondtunk volna. Hozzáteszem, nem rendőr, teljesen más a foglalkozása.
2010. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, miért olyan nehéz elhinni, hogy vannak olyan jól működő kapcsolatok, ahol nem lélegeznek fel a felek, ha éppen elhúz a másik egy hétre."


Egy kapcsolat nem attól jól működő, hogy az asszony egy merő görcs és rinya ha a férjétől tíz év alatt egy hetet külön kell tölteni, ráadásul nem hobbiból.

2010. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!