Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már ezt az árvizi...

Nem bírom már ezt az árvizi helyzetet, nagyon hiányzik a férjem, mikor lesz vége?

Figyelt kérdés
MÁr egy hete az ország másik végében védi a gátakat a férjem, én itthon vagyok a kisgyerekünkkel, egyik pillanatról a másikra kellett elmennie, szinte el sem búcsúztunk, pénzt sem hagyott itthon, ruhákat sem vitt. Nagyon hiányzik már nekünk, de közben lelkiismeret furdalásom van, hogy én ezen aggódok míg másoknak az élete romokban hever az árvíz miatt? Mikor lesz ennek már vége, hogy tudnám kicsit elterelni a gondolataim?
2010. jún. 7. 23:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%
Tudom, hogy nem megoldás, de nálam az alkohol segít ha egy kis időre felejteni akarok. Egy kis bor és otthon nyugi honol.
2010. jún. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Ember most irta, hogy kis gyerekkel van otthon!!!
2010. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
míg alszik lehet inni jaj
2010. jún. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Probalj arra gondolni, hogy milyen jo lesz amikor ujra otthon lesz, hogy miket fogtok csinalni.

Tervezgess, erezd at! Csak erre gondolj.

Amikor erzed, hogy zuhan meg a hangulatod, probalj meg egybol ugymondd frekvenciat valtani, es gondolj arra, amit mondjuk a legjobban szeretnel, hogy csinaljatok.

Pl. ha estleg mentek nyaralni de jo lesz majd ott egyutt.

Vagy ha nem, akkor dejo lesz amikor harmasban lemegyunk a kicsivel a jatszoterre.

Ezt neked kell tudnod, te milyen idillre vagysz.

A lenyeg, hogy ne hagyd, hogy a negativ erzesek eluralkodjanak rajtad!

Kitartas!

2010. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak te maradtál otthon egyedül,más családban is ez így van,úgyhogy nem hiszem hogy 1hetet ne bírnál ki.Tető van a fejed felett,nem vízben úszik mindened,úgyhogy ennyi kibírható,miközben más emberek egész élete odalett.
2010. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Koszonom a ferjednek!!!!Kitartas:)
2010. jún. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

persze én megértem, hogy másoknak sokkal rosszabb, pont ezért írtam ki a kérdést, mert ez bánt. De valahogy nagyon nehezen bírom nélküle, hisz a 10 év alatt nem volt még ennyit távol sosem, vagy legalább láttam.

Köszönöm annak aki, írta, hogy mikre gondoljak, megpróbálom.

És tényleg ne haragudjon az aki most veszítette el mindenét, mert én meg magammal törődök, elhihetik mélységesen sajnálom őket és büszke vagyok a férjemre hogy másokon segít.

Inni meg köszönöm, nem iszom.

2010. jún. 8. 00:24
 8/25 anonim ***** válasza:
8%

Basszus,hát rendőrhöz mentél,nem tudod...

Miért nem egy könyvelőt kerestél magadnak?

Menj át a szomszédhoz d..ni egyet,aztán lenyugszol.

komolyan mi a túrót vártál?Több pénz kap a készenléti miatt,aztán ha valami gond van akkor otthonhagyják neked?Nem kellett volna aláírnia,aztán ennyi.

2010. jún. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

amúgy tök igazad van kedves utolsó, csak a stílus....

a szomszédhoz meg inkább nem megyek, köszi

nem csak az a bajom, hogy nincs itt hanem nagyon féltem és hiába írod, hogy a nagy készenlétis pénzek, na hát azzal sokra nem megyünk amit úgysem fizetnek ki, max majd mehet szabira, de attól még nem lesz több pénzünk, nem olyan jó ám a rendőr családoknak mint ahogyan azt sokan képzelik.

2010. jún. 8. 00:32
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

nekem is nagyon hianyzik a ferjem masfel hete mar lassan hogy nem lattam en meg ket kis gyerekkel vagyok itthon ugyhogy 100% ban megtudlakl erteni:(

igaz az en ferjem nem arviz miatt nem vagyunk egyutt hanem 200 km re dolgozni van, de alig varom haza erjen maar penteken jon haza de holvan meg a pentek?...

2010. jún. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!