Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik még mindig?

Miért hiányzik még mindig?

Figyelt kérdés
2,5 évig voltam a barátommal és 3 hónapja szakítottam vele mert már nem szerettem. Már nem volt vele jó semmi. Viszont még azóta is hiányzik, ha meglátom az utcán majd' kiugrik a szívem a helyéről. Azóta is minden nap vele álmodok. Tudom, hogy három hónap nem olyan sok idő, viszont én már tényleg nem szerettem. Rég elkellett volna múlnia. Szerintetek? 21/L
2010. jún. 7. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna elmúlnia... Még sokáig lesz ez így.
2010. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát egy kicsit begyorsíthatod, egy egy éjszakás kaland bezavarhat az érzelmi hullámokba akár pozitívan is.
2010. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor én mit mondjak? :)

Bő másfél év eltelt a szakítás óta, és még mindig szeretem az exemet. Megtanultam ezzel együtt élni, nem tudom, kikopik-e valamikor.

2010. jún. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Jaaaaaaaaaaa de nagyon szeretjük az EX-ünket! Bla bla bla. FELEJTSÉTEK EL. Nekik új csaj kell és nem TI!


A NORMÁLIS EMBER ELŐRE NÉZ és NEM hátra! A Biblia is ezt írja!


Ha szétmentetek, akkor azért mert NEM MŰKÖDÖTT. Felejtsétek el egymást.

2010. jún. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!