Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a legdurvább...

Mi volt az a legdurvább dolog, ami miatt valamelyik szülőd pofon vágott?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 09:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

2x volt, hogy anyám megpofozott, így visszagondolva mindkét eset olyan volt, hogy szerintem nem érdemeltem meg. Az elsőt még nagyon kis koromban kaptam, óvodás lehettem. Van pár benti fánk amiknek a levelét anyám vizes ruhával akarta letörölgetni. Én megkérdeztem, hogy segíthetek-e amire mondta, hogy igen, hozzak egy másik rongyot a konyhából. Ko padlónk volt és egy kevés víz már a padlón volt amin megcsúsztam és kiöntöttem az egész lavór vizet. Semminek nem lett baja, sima víz, kb 5 liter lehetett, de anyám úgy bedühödött, hogy megpofozott és elhordott minden szerencsétlennek.

A második már jóval később történt, középiskolás voltam. Épp augusztus volt, amikor eldöntötték a szüleim, hogy menjünk strandra. Ekkor már nem volt az az elviselhetetlen nagy forróság, de még meleg volt. Már a kocsiban ültünk (még nem indultunk) amikor mondtam anyámnak, hogy ne felejtse el a naptejet. Erre mondja, hogy o ezért már nem megy vissza a házba (valamiért a naptejet o elzárva tartotta, így én nem tudtam visszamenni nélküle érte). Eltelt a nap a strandon, de mivel egész nyáron alig voltam a napon, így a hófehér borom észrevétlenül úgy leégett mint soha korábban. Az egész arcom, hátam, vállam felhólyagosodott annyira, hogy a karomat nem bírtam megmozdítani, aludni is csak eszméletlen fájdalmak árán tudtam ledőlni. Nah 1-2 napra rá mennünk kellett valahova és fel kellett volna öltözni. Nekem a testem az szó szerint égett volt, így hiába próbáltam, nem sikerült felvennem a felsőmet. Anyámnak ekkor támadt egy remek ötlene, hogy gézzel beköti. Maga az ötlet talán nem is lett volna rossz, de nem értett hozzá és vagy túlszorította, vagy nem maradt meg a területen. Látva, hogy nem sikerül neki, elkezdett csapkodni. Mint írtam, borzasztóan fájt az a rész, így amikor ott csapkodott, így rákiabáltam, hogy hagyja már abba amiért kaptam a második pofont plusz elkezdte ütlegelni az égett karom.

2018. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondtam anyámnak négy évesen hogy hülye vagy XD visszagondolva megérdemeltem :P (nem volt erős pofon, konkrétan csak hozzáért az arcomhoz, szinte meg sem éreztem, olyan volt mintha megsimogatott volna)


14/L :D

2018. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!