Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a legdurvább...

Mi volt az a legdurvább dolog, ami miatt valamelyik szülőd pofon vágott?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Apa amikor beszóltam bunkon mamámnak.


Anya mikor nyávogtam már vagy tiz perce és vagy ötször rám szolt én meg folytattam.


Ennyi volt összvissz 28 év alatt de megérdemeltem :)

2018. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem ütöttek meg 33 év alatt.
2018. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem ütöttek meg...
2018. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondtam a hisztériás agresszív öcsémre egy vita közben, hogy hülyegyerek. Akkorát kaptam, hogy szó szerint a fal adta a másikat és anyám leüvöltötte a fejem, hogy ne merjek ilyeneket mondani rá. 11 éves lehettem talán...

Anyám ugyan takarózhat vele, hogy stresszes volt abban az időben, de én nem fogom soha elfelejteni :)

2018. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, nemhogy a hisztis hülye öcsédnek sozott volna inkább oda.
2018. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Áj, a kiskedvencnek? :D Akármit csinált, mindig én voltam elővéve és mindig minden óhajának eleget kellett tennem, emrt én voltam a nagyobb, nekem kellett "okosabbnak" lenni. Ha valami rossz fát tett a tűzre, én voltam leszidva amiért nem figyeltem oda rá.
2018. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer hazafelé beugrottam egyik haveromhoz "öt percre". Amiből az lett, hogy szépen telt-múlt az idő és 5-6 óra körül volt amikor jött haverom anyukája, hogy anyám hívta, hogy ott vagyok-e. Akkoriban nem volt még mobil, csak vezetékes telefon és otthon már halálra idegeskedték magukat, hogy merre lehetek. Az volt nagyjából az egyetlen pofon amit kaptam és úgy voltam vele, hogy meg is érdemlem.
2018. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Belekakáltam a kádba 19L
2018. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%
Normális szüleim vannak, sosem ütöttek meg. Aki megüti a gyerekét, attól el kell venni egyből a fenébe, aztán csók. Mindig megdöbbent, hogy mennyire divat relativizálni a gyermekbántalmazást.
2018. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elmondtam anyámnak, hogy depressziós vagyok, úgy pofánvert, hogy majd' leestem a székről, amin ültem. A kommentje az volt hozzá, hogy majd ez helyretesz. 23 éves voltam.
2018. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!