Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem segít egy kicsit?

Miért nem segít egy kicsit?

Figyelt kérdés
Röviden: Gyeden vagyok itthon a kislányunkkal, a napirendünk a következő: fél 8-körül reggeli,mosakodás,bevásárlás,játszótér,fél 12-kor ebéd,fél 1-től 3-ig alvás(közben én megsőzöm a másnapi ebédet),egy kis házimunka, kb. 16-18-h-ig játszótér, 19h-kor vacsi, fürdés( ezt nagyritkán bevállalja a férjem) 20h30-körül megyünk aludni. Megvárom míg elalszik a kislányom és megyek én is aludni. Hétvégén van másfél napom amikor a kislány a szüleimnél van. Ha ilyenkor esetleg szeretnék elmenni v.hova, nem lehet, mert a férjem mindig fáradt. Neki soha nincs kedve menni sehova. De nem érti meg h nekem kell egy kis kikapcsolódás. Ha valami bajom van, biztos hogy neki is ugyan az a baja, csak az övé sokkal rosszabb. Az ő problémája sokkal nagyobb mint az enyém. Most már ott járok, h nem bírom elviselni még a jelenlétét sem. Hiába mondom neki h segítsen nekem egy kicsit ( és leginkább lelki és érzelmi téren kellene a segítség) magasról tesz rám! Mit csináljak?
2010. jún. 7. 13:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy látom eléggé megoszlanak a vélemények. A férjem tényleg sokat dolgozik (igazából az utazás vesz el sok időt) de ha sörözni el tud menni a haverokkal ( ahhoz nem fáradt ) akkor szerintem a velem töltött időt is töltse hasznosan. A házimunkában ne segítsen, azt megcsinálom. Beszélgessen velem. És tényleg jó lenne a kislánnyal is elmenni játszótéren kívül máshova is, csak egy hiperaktív gyereket eléh nehéz pl. múzeumba vinni. Azért megyünk minden nap vásárólni, mert így nem kell sokáig az üzletben lenni. Kb. 10 percet bír ki a kocsiban ülve, utána vásárlás hejett a gyereket kergetem az áruházba. Anna úgy semmi értelme nincsn. Egyébkén én egy elég nyugodt, higgadt természetű ember vagyok, soha még a hangomat sem emeltem fel a kislánnyal. Éppen ezért néha jó lenne "kidühöngeni" magamat. Találkozok barátnőkkel, csak az nem kikapcsolódás, mert mindnek ugyan ilyen koru kisgyereke van. Azért köszönöm mindenkinek. Egy-két tanácsot megfogadok.
2010. jún. 8. 07:56
 12/12 A kérdező kommentje:
Még valami: Én tudom hogy a szellemi munka is fárasztó, de ha én képes vagyok kompromisszumokra, akkor ő is megerőltethetné magát. Mellesleg én nem napi 8 órát dolgozok, hanem 24-et. És nem hiszem el hogy minden ember aki napi 8 órában dolgozik, munka után nem csinál semmit, vagy csak sörözik! Üresek lennének az utcák, a szórakozóhelyek, az áruházak....!Szerintem az ország dolgozó lakosságának a 60%-a 8 órában dolgozik.
2010. jún. 8. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!