Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit bántatok meg amit részegen...

Mit bántatok meg amit részegen csináltatok és nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Mert én szombaton berúgtam és elvesztettem a barátnőm és a munkám. 22/F
2010. jún. 7. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Félrekúrtam...,de hál isten barátnőm nem tudta meg a dolgot!Téged nem irigyellek,hogy igy jártál! 28F
2010. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerre? Ezt hogy csináltad?

Én lehánytam egyszer a cipőmet. Pedig szerettem azt a cipőt...de ki kelett dobnom. :(

2010. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

És mindezt hogy?

Barátnődet megcsaltad?


Én nekem szerencsére még nem lett nagy baj berugásból, de azért volt olyan amit józanul nem tettem volna meg.

Barátommal nem régóta jártam, és én húzni szoktam az időt az elsővel, hogy ne legyek k.urva a szemébe..

De 2hét után jött hozott bort jól leitatott megvoltam neki és azóta nem is láttam:S De ilyen emberért nem kár.

2010. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha jól tippelek, megcsaltad a barátnődet, a főnököd lányával. Stimm?


Én egyszer megdugtam egy iszonyatosan csúnya lányt :S


19F

2010. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Én a hétvégén részgen bosszúból a pasim egyik barátjval flörtölgettem. :)
2010. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Titkokat fecsegtem el és megmondtam kerek-perec azoknak, hogy mit gondolok róluk, akiket utálok. ez utóbbi önmagában nem lenne baj, de utána szereztem pár ellenséget. józanon ezt nem mertem volna.

azóta ha összefutok ittasan valamelyik ellenségemmel, próbálom kikerülni, nehogy megint beszóljak:S

2010. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja és 24 L
2010. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Régebben bántam mostmár nem, egyszer jól bepiálva haverom hívott két csajt, füzte az egyiket, az meg mindig hozzám közelített és lefeküdtem vele. A másik, hogy az exem legjobb barátnöje egy házibulin, mikor már mindenki kidölt, egyszerüen letepert és eszemben sem volt tiltakozni.


21/F

2010. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
1x eladtam az ingemet 1.500forintért és félmesztelnül mentem be utánna egy discoba táncolni , hazafele pedig a rendőrség előtt ordibáltam .
2010. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Mit nem kellett volna? Részegen magamra haragítani úgy a szomszédot, hogy az betörje a lakásom ablakát. 24/L
2010. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!