Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy szokás? Ti hogy...

Ez hogy szokás? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
A barátommal úgy döntöttünk, hogy bemutatjuk egymásnak a szüleinket. Csak azt nem tudjuk, hogy ki menjen kihez először.
2011. júl. 5. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hozzám a barátom jött először. Később mentem én hozzájuk. :)
2011. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy?

Amúgy nálunk először a lány volt a fiú családjánál.

2011. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Manapság nem hinném, hogy van erre kimondott szokás.

Nálunk is én mentem először Párom szüleihez.

28N

2011. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Az előző barátomnál pont fordítva volt, én mentem hozzájuk először. De én ilyesmin soha nem agyaltam. :D

2011. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
pénzfeldobás?
2011. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kisnita ***** válasza:
Az első barátomnál úgy volt, hogy én mentem előbb hozzájuk aztán ő hozzánk, de ő már előtte látta az én anyukámat, szóval előbb ismerte meg anyut mint én az övét, de én előbb voltam náluk. A többit nem mutattam be... A jelenlegi páromnál is hasonlóan volt, én mentem hozzájuk először aztán ő hozzánk. De szerintem sincs túl nagy jelentősége főleg nem a mai világban...
2011. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hm, nálunk a barátom ismerkedett meg először anyumékkal. (Akkor másfél hónapja voltunk együtt). Sajnos pont kórházba kerültem és így ismerkedtek meg. Miután kijöttem a kórházból, rá kb két hétre hazavitt a szüleihez.
2011. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De gondolom a szülők ismerik a gyerekük választottját,a kérdés itt az hogy a szülőket,hogy ismertettétek össze egymással..nálunk egyébként ez úgy történt, hogy csináltunk egy közös kirándulást,mindkét család nagy túrázós,így rögtön volt közös téma,egy pillanatig sem éreztük magunkat kellemetlenül,és ezzel elkerültük azt a lehetőséget, hogy akkor most ki menjen először kihez..egyébként szerintem a kirándulás,vagy közös sütögetés,bográcsozás,kiállítás,színház nem rossz ötlet..csak olyat kell találni,ami mindannyiótokat érdekel:)
2011. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen, a szülők összeismertetése a kérdés :)
2011. júl. 5. 21:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor ezt jól félreértettük, a többiek meg sodródtak. :)

Bár szerintem arra sincs külön szokás. Attól függ, a szülők milyenek, akár egy délutáni kertipartit össze lehetne hozni csak úgy lazán sütögetéssel, vagy egy ebédet. (És persze attól függ, hogy melyikőjük mobilabbak, stb.)

..én szerintem valahogy így próbálnám összehozni. De ha mozgékonyabbak, akkor egy közös kikapcsolódás is nagyon jó ötlet, ahogy korábban írta valaki.

2011. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!