Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy végre...

Mit csináljak hogy végre kijöjjünk egymással?

Figyelt kérdés

13/L

a nővérem 6 évvel idősebb nálam, és kicsi korom óta "féltékeny" rám

És állandóan beszól, mindenen megsértődik, nem avat be a dolgaiba.

sokszor olyan rossz látni egy filmben vagy akár az életben, mikor két testvér szinte barátnők és mindent megbeszélnek egymással. De mi, mi mindig csak veszekszünk, és olyan szar amikor akármit csinálok az rossz neki


2010. jún. 6. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy most te vagy a kis "pisis", ő meg a nagyon nagy lány...idővel jobb lesz, ne izgulj.
2010. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok a "nagyon nagy" lány, nem jövünk ki mi se...

Haragszom rá, mikor anyuék kivételeznek vele, lehet te ezt észre sem veszed. Lehet nem rá kéne, de őt utáltatják meg velem ezzel.

Meg egyénkéntis különbözöek vagyunk nagyon, nem jönnénk ki jol.

2010. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azon ne csodálkozz, h nem avat bele a dolgaiba, 6 év nagyon nagy korkülönbség, főleg még most.

Majd ha 16-17 éves leszel, talán jobban össze fogtok illeni korban, hogy érdemben tudjatok beszélgetni. Unokatestvérem 4 évvel fiatalabb nálam, én is már csak azután tudtam vele normálisan beszélgetni h 15-16 éves elmúlt.

2010. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha idősebbek lesztek megoldódik minden.A húgom 5 évvel fiatalabb nála, kb 17-18 éves kora óta mi is jobban kijövünk, addig más érdekelt mindkettőnket. A nővéred már gondolom felnőttnek érzi magát, a szülők keményebben fogják mint téged, ez is lehet a féltékenység oka.
2010. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem van egy 5 évvel fiatalabb hugom. Nem haragszok rá semmiért, jó testvérek vagyunk. Tudomásul veszem hogy ő szebb, vékonyabb, okosabb (ez tényleg így van) mint én, ettől függetlenül nekem már van férjem, gyerekem, akinek ő a keresztanyja. Nincs rivalizálás, semmi értelme. én mindig is szerettem vigyázni rá, féltettem nagyon. azóta felnőttünk, és jóvan is vagyunk.

Szerintem próbálj meg az ő fejével gondolkodni, nem akar ő rosszat neked, csak ő már "nagylány" :-)

2010. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello!

Amit a Tv-ben látsz, az a valóságban nincs! Akik mindig imádják egymást, azokkal vmi baj van. Nem szabad annyira összenőni. Nekem öcsém van, mégis neki mindent meg lehetett csinálni, amit nekem nem, nagyon utáltuk egymást, olyan 18-22 éves korunkig. Aztán ahogy távolodunk, úgy egyre jobban kijövünk, mert már nem érdekel mindekt, hogy most kit szeretnek jobban a szülők, vagy kinek van igaza, mert más dolgokkal foglalkozunk, alig vagyunk otthon, alig találkozunk (ez naggyon jó). Majd ha elköltözünk, akkor még fog javulni, azt mondják.


26L

2010. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!