Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok, hogy...

Melyiket választanátok, hogy megváltoztassátok az életeteket?

Figyelt kérdés

Mit tennétek? Inkább végeznétek kint egy alacsonyabb szintű munkát, de több pénzért, viszont reménykednétek,hogy majd idővel jobb állást is kifogtok, vagy maradtok itthon kevesebb pénzért, de kevésbé alja melót csinálnátok?


A nyáron megyek külföldre dolgozni,igaz majd ott fogok keresni, de ismerőshöz megyek,aki megbízható és segít.

Inkább a 30-hoz közeledek,mint a 20, de sajnos még anyával lakom, viszont állandóan azt mondja,hogy én semmire nem fogom vinni, óriási hülyeséget csinálok azzal, hogy kimegyek, úgyis haza fogok jönni 2 hét múlva, én nagyon szétszórt vagyok, el fogom hagyni a bőröndömet is,repjegyemet, mindent, nekem nem való az a világ, el fognak taposni, én csak cseléd leszek. Nagyon nehezen bírom, sokat sírok, szenvedek.Anya él már csak és nehezen jövök ki vele emiatt.


2010. jún. 6. 14:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Menj és vissza se gyere!

Volt ilyen ismerősöm, akivel ugyanetz csinálta az anyja. 45 évesen még anya szoknyája mellett csücsült, mikor végre talált magának egy kedves csajszit, anyuka addig nyüstölte a fiút, hogy ez a lány nem hozzá való, hogy esküvő előtt egy héttel dobta a csajt, és még ma is anyuval él.


Anyukád tipikusan az az ember aki anyuci pici fiát akar belőled nevelni. Ne hagydd! Éljj saját életet, menj külföldre. Gondolom a fele sem igaz annak amit anyukád mondd! A szavaidból ítélve Te egy teljesen felelősségteljes ember vagy, csak anyukád bizonytalanít el teljesen. És nagyon ügyesen csinálja!


Menj dolgozni, bulizni, ismerkedj, éld az éáleted, még fiatal vagy!


Sok sikert!

2010. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt mondták, örökre bánom, hogy nem mentem ki! Azóta már bizonyítottam más téren, hogy nem vagyok elveszett bárány, de ha akkor kimentem volna, akkor valószínűlek sokkal előrébb lennék.MENJ!
2010. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
15:27 vagyok,helyesbítek :-) "valószínűleg"
2010. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj. Magadnak és anyádnak is bizonyítsd be, hogy többet érsz, és többre vagy képes.
2010. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Jó olvasni ezt a sok biztatást, erőt ad.

ma 15:23-nak, lány vagyok. :)

2010. jún. 6. 15:38
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
No, akkor még egy bátorítás: menj! Igenis fel kell nőnöd, rá kell érezned a felnőtt élet ízére. Biztos vagyok benne - legalábbis a kommentjeidből úgy tűnik -, hogy nem vagy te olyan elveszett ember, mint anyukád állítja. De abban is biztos vagyok, hogy azzá fogsz válni, ha idejében nem menekülsz el otthonról. Légy bátor, főleg, hogy az ismerősöd segíteni fog, nem a "vak világba" mész. Jó utat és sok szerencsét!
2010. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Tipli de viharsebesen addig is nyugtod lesz anyádtól.Aztán meg hazajössz széles vigyorral, hogy milyen állat volt, és anyád orra alá dörgölheted hogy nem volt igaza, de ahogy én az ilyeneket ismerem úgyis rá fog kontrázni valami negatívummal, hogy már csak azért is neki legyen igaza, nehogy már ő tévedjen erre készülj fel és vágj vissza.Vannak emberek akik azt hiszik, hogy ők az okosak és mindenki más élhetetlen hülye beleértve a saját kölyküket is.Az ilyenekből lesznek az anyuka magányos kisgyerekei ha nem kapnak időben észhez.Ne hagy magad visszahúzni és lerombolni.Ezzel az úttal megadnak is bizonyítasz onnantól kezdve tudni fogod mennyit érsz és hogy mire vagy képes magadtól.Egyébként az anyukák saját élhetetlenségüket és tudatlanságból fakadó félelmüket is kivetíthetik a gyerekre ami nagyon romboló hatású.Ha én annak idején az őrmester tipusu anyámra hallgatok nekem ma még egy érettségim se lenne.
2010. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Nagyon rávilágítottál a lényegre, tényleg elgondolkodtató. Ezt úgy elmondanám neki, de hiába, nem érti meg, akármit is mondok, lepereg róla. Belefáradtam, hajthatatlan vagyok. Bennem van az is persze,hogy rossz döntést hoztam-e, de legalább merek belevágni és nem fogom 40 évesen azt mondani, hogy miért nem próbáltam meg,míg fiatal voltam, mert tudom, hogy úgyse hagyna nyugodni.
2010. jún. 6. 15:57
 19/19 anonim ***** válasza:
Végül kimentél? Mesélj, hogy alakult!
2011. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!