Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám beteges módon kutakodik...

Anyám beteges módon kutakodik utánam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az egész történet már régebben kezdődött amikor a facebook fiókomba lépett be, és olvasgatta az üzeneteimet.Persze lebukott. Az elmúlt fél évben egyszer részegen jöttem haza, mivel a születésnapom volt, és gondoltam egyszer megengedhetem magamnak azt hogy igyak valamit, amúgy tiszta vagyok, nem dohányzok, nem iszok és más dolgokhoz sem nyúlok. Akkor átkutatta a táskámat. Itt jön a történet vicces része... Szeretek dolgokat rendelgetni Ebayről néhányszáz forint értékben, de egyszer az egyik eladó felcserélte a csomagokat, és nekem küldött véletlenül a csomagom helyett 1 doboz kínai viagrát. Ez a táskámban volt, és anyám teljesen kiborult amikor meglátta. Kijelentette hogy nem érti hogy mi van ráírva a csomagra, de egy barátnőjével megnézték neten és ez drog...a képeken is VARÁZSGOMBA van...na én itt kiégtem. A képen a dobozon egy here rajza volt, csak nehezen lehetett kivenni. Azóta azt hiszi hogy drogozok, pedig elmondtam neki a történetet, de nem hisz nekem. Folyamatosan a cuccaim között turkál, a leheletem szagolgatja ha hazajövök, a szobám összes szekrényét felforgatja és nem enged el sehova anélkül hogy ne nézné meg az adott barátom/barátnőm facebookját akivel megyek. Ha valaki olyannal találkozok akit nem látott még velem akkor rögtön jön azzal hogy honnan ismerem, mi a vezetékneve, drogozik-e stb. Az agyamra megy, apám nem csinál semmit. Folyamatosan azt mondogatja hogy drogtesztet csinál velem, és amikor megkérdezem hogy miért turkál a cuccaim között, akkor azt mondja hogy mert keres valamit...de sose mondja el hogy mit

Nagyon elegem van, kijelentettem már neki hogy nem bízok meg többé benne, mert eljátszotta a bizalmam ezekkel, mivel ez egy visszatérő dolog. Mit tegyek? Zárcsere a szobámon, és mindig zárjam az ajtót? vagy hogyan szoktassam le erről? Nem tudok elköltözni, diák vagyok és minden nap kb 2-2,5órát utazok a suli miatt. A kolesz nem megoldható, tele van.

17/L



2018. jan. 28. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mutattad meg neki a rendelést a neten?
2018. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
jézus
2018. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
megtettem, elmeséltem neki a történetet. Teljesen kivagyok idegileg, mindig csak a veszekedés és a bizalmatlanság. Le se tudom írni hogy mennyire fáj ez. Ő mindig azzal jön, hogy most biztos az lenne jobb nekem ha felém se nézne, pedig sosem mondtam ilyeneket. Nem akarok elhidegülni tőlük, mert ez fájna a legjobban. Tényleg jó gyerekük akarok lenni, de néha már nálam is elszakad valami. Rengetegszer remegek, okkal vagy ok nélkül is.A helyzet az hogy örökbe fogadtak, és ezeken felül van bennem egy megfelelési kényszer, hogy ne bánják meg amit tettek
2018. jan. 28. 13:00
 4/6 anonim válasza:
77%
Szerintem menj bele a drogtesztbe (van házi, patikában kapható verzió is). Ha látja az eredményt, csak visszavesz.
2018. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Nyugi már csak egy év,és eltünhetsz onnan. :P
2018. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is drogteszt a legjobb módszer.

A zárcsere csak olaj lenne a tűzre.

2018. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!