Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen. Mit tegyek?...

Valaki segítsen. Mit tegyek? 😭

Figyelt kérdés
Mit tegyek??A szüleim nagyon szigorúak amikor jegyekről van szó. Eddig minden tantargybol 5os vagyok de matekbol csak 3as...Emiatt nagyon szidnak de egyszeruen nem ertem a matekot..Potoraztatni meg nem akarnak..Ha tudtok valami jo modszert hogy megertsem,vagy esetleg valami jo oldalt ami elmagyarazza nagyon hálás lennék..Meguntam már,hogy meg az orat sem tudom megnezni a telefonomon,mert mar veszik el,hogy tanulas helyett telefonozok..😣
2018. jan. 21. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Tanárodnak nincs külön fogadóórája? Velem is így volt, folyton görcsöltem a matek jegyem miatt, de elmagyaráztam a szüleimnek,hogy mindent megteszek amit tudok, de xy jegytől jobbat nem tudok. Ha értelmesek akkor belátják hogy nem lehetsz csupa ötös.
2018. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos az ilyen vaskalapos elvetemült szülőkre nem lehet értelmes szóval hatni. Valahogy bírd ki még mellettük. Nem tudom mennyi idős vagy, de középsuliba már elmehetsz másik városba koleszba, ha egyetemre mész akkor is, aztán így leléphetsz tőlük.
2018. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
93%
Hát ezzel majdnem énis igy vagyok nekem is elég szigoruak a szuleim, de szerintem nem nagy tragedia hogy 3-as vagy belole hogyha minden masbol 5-os vagy. Ki lehet azt meg boven javitani:) probaltad mar a learning apps-ot? okosdoboz? Zanzatv? nem tuddom hanyadikos vagy, de probald ki oket:) Sok sikert
2018. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Zanza tv n vannak jo videok, ezek elmagyarazzak az anyagot, sok temaban van
2018. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

A matekra vagy ráérzel vagy nem. Nincs mit tenni.

Persze rengeteg ilyen oldal van,a tanárod is biztos szívesen elmagyarázza. Ha nem jó a matektanárod,járj magántanárhoz. Ne add fel!


U.I.:Nem bántásnak,de ezzel a helyesírással,hogy lehetsz nyelvtanból 5-ös?

2018. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

"A matekra vagy ráérzel vagy nem. Nincs mit tenni."


Ne is haragudj, de EZ marhaság - van, akinek könnyen megy a matek, van, akinek meg kell vele szenvedni, de olyan nincs, aki a középiskolás anyagot képtelen felfogni, csak legfeljebb nehezebbben megy!


Kérdezö: nincs olyan osztálytársad, akinek jól megy? Esetleg megkérhetnéd, hogy segítsen megérteni, vagy tanuljatok közösen, akkor kiderül, mi a problémád. Ez lenne ugyanis a legegyszerübb megoldás.


De a you-tube-on is van sok magyarázó oldal, meg az interneten sok egyéb magyarázatot is tudsz keresni.


Vagy ka konkrétan valamilyen témával van gondod, akkor itt is be tudod írni kérdésként és lesz olyan, aki segít megérteni.

2018. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Kérdezd meg tőlük, hogy 1 év múlva mennyit fog számítani ez a 3-as.


Elárulom, semmit.

2018. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Olvasd ezt el! [link]


Kérd meg a szüleidet, hogy segítsenek! Lehet, fingjuk sincs némelyik feladathoz! Aztán belátják, hogy nem mindenki reál beállítottságú.

2018. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem írtad, hány éves vagy. Ha középiskolás, ez az oldal sokat segíthet:


[link]

2018. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

szia, nekem szerencsem volt a szuleimmel, mert udtak, hogy semmi ertelmuk az osztalyzatoknak. anyukam is tanarno, szoval o tudja a legjobban, hogy nem muszaj kitunonek lenni...foleg ha a tanar direkt szivat. en nagyon szar gimibe jartam, de mas nem volt kozelebb es kolis nem akartam lenni. tudtak, hogy abban a gimiben megy a pofara osztalyozas, ki kinek a rokona, a tanar istennek hiszi magat stb. pedig igyekeztem.

az elvaras az volt, hogy magyar+angol+nemet otos legyen (ezt teljesitettem is mindig) a tobbi meg lehet akar kettes is. magasrol lesz*artak az egeszet. nem az szamit, hogy matekbol, fizikabol, tesibol hanyast kapsz, ha soha az eletben nem fogod hasznalni azt, hogyan szamitod ki a sebesseget egy kamionnak. es en megis jarok egyetemre! igaz, nem Mo-n, hanem az egyik szomszedos orszagban es angol-nemet szakos tanarnak tanulok.

2018. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!