Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi miatt ég a fejed, szégyenke...

Mi miatt ég a fejed, szégyenkezel most?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 18:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt mostanaban ilyen szegyenkezos idoszakom, de persze korabban volt, csak mar nem tudom, hogy mi miatt.


Masodik valaszolo, a cukorbetegseg tini korban nem a sulytol szokott kialakulni, hanem genetikai problemabol adodik. 2 fajta cukorbetegseg van, neked a sulyosabb fajtaja van, de annak elsosorban nem a sulyodhoz van koze. Az a fajta, ami neked van, az 50 kilosaknak is van. A masik fajta alakul ki tulsulytol. Szoval ne hibaztasd magad!

2010. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok elsoeves, mindenki megmondta, hogy itt rendszeresen kell tanulni, de nem birom ravenni magam... raadasul most meg legalabb egy honapig nem tudok hazamenni, de mar nagyon hianyoznak a szuleim, az allataim, a barataim, nem vagyok kepes normalisan ismerkedni.
2010. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
90%

Az életem kínos események sorozata. :)


1, Pénteken reklám szóróanyagot hordtam ki a faluban, és balszerencsémre összefutottam az egyik polgármester-jelölttel. Még egyszer sem láttam őt, így nem tudtam, hogy ő az, és nem tudtam idejében meglépni sem. Letámadott, és felkért, hogy szavazzak rá. Nemet akartam mondani, de nem akartam szemtelennek tűnni, ő pedig egészen egyértelműen úgy fogalmazott, hogy vagy igent, vagy nemet lehetett csak válaszolni. Megkíséreltem harmadikféle feleletet adni, de nagyon hülyén makogtam össze-vissza, ő pedig azt mondta, így számítsak rá is, ha baj van.


2, A hétvégén beállított a volt pasim. Velem akart beszélni, de én nem nyitottam neki ajtót, mert látni sem bírom. Erre a falu ribanca a házam előtt mászott rá, és itt nyalták-falták egymást. Nem szeretem már az exet, de az roppant kínos volt, amikor még aznap harmincan jelentkeztek a faluból, hogy láthassák, miként viselem a megaláztatást. A harmincból huszonnyolcnak az volt az arcára írva, hogy nem hiszik el, hogy nem szeretem az exet. Aztán ex végre lelépett, de a csaj bekopogtatott, és érdeklődött, igaz-e, hogy járok a sráccal...Ha igent mondtam volna, biztos szégyenkezett volna (reményeim szerint), de én csak meg akartam szabadulni tőle, így az igazságnak megfelelően válaszoltam, és nekem égett a pofám.

2010. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
hazudtam:( istenem bárcsak vissza csinálhatnám:(:(:(:(
2010. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

19:37

Klassz csaj vagy, egy pillanatig se égjen a fejed!


A polgármester-jelölt egy rámenős, pofátlan alak lehet.

a 2. eset meg csak kínos, és a (felesleges) szégyenkezésed az mutatja, hogy értelemes, jól nevelt ember vagy:)

2010. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
ÉN meg voltam olyan hülye hogy nem vetem észre hogy velem csalja meg a menyasszonyát a párom de már rájöttem én is de viszont halhatok róla mert nem az én dolgom ( én már nem vok vele együtt)
2010. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
összevesztem az apámmal, és elég durván visszaszóltam neki, pedig szeretnék tisztelettudóan viselkedni vele (még akkor is ha azt sokszor nehéz, hiszen ő mégis az apám)
2010. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
ki kellene jegyzetelnem, majd megtanulnom kb. 80 oldalnyi törit keddre de hozzá sem fogtam még mert tegnap fesztiváloztam és dögfáradt vagyok. elkúrom az életem.
2010. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
azér szégyenkezek most mer csúnyán megbántottam egy csajt és azmeg felnyomott a rendörségen :S:@
2010. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Totál elcsesztem a legutóbbi félévemet az egyetemen, így nem fogok végezni decemberre... Holnap megyek be intézkedni és menteni amit lehet... Nagyon félek, utálom, hogy ilyen lehetetlen helyzetbe hoztam magam. Előre ég a pofám, mit fogok mondani a tanulmányin meg a tanszékvezetőknek.
2010. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!