Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi miatt ég a fejed, szégyenke...

Mi miatt ég a fejed, szégyenkezel most?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 18:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam egy barátomnak, hogy többet érzek iránta, mint kellene,nem akarom folytatni így a barátságot és elvesztettem őt..
2010. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%

Hanyagságom, lustaságom miatt cukorbetegségem lett.

Most vannak az első tüneteim...

Szégyellem magam, amiért idáig fajultam :(


15/L

2010. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak a cukorbetegség nem hanyagság és lustaság miatt jön elő. Genetikai oka is lehet, nehogy már ostorozd magadat. De mostmár ha az lettél légy következetes, figyelj oda az étkezéseidre. És légyszi nagyon kérlek, amennyire csak lehet tartsd be az orvos utasításait. 12 éves korom óta vagyok inzulinos cukorbeteg, ma már az ötvenhez közelítek. Tudom miről beszélek. Már előre megmondom neked fegyelmezett élet vár rád, de kitartással és akarattal mindent le fogsz győzni.
2010. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Megbuktam 4 vizsgán 2 héten belül:S A poén,hogy rengeteget tanultam:( Ilyen xar félévem sem volt még:S
2010. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%

Dehogynem, legnagyobb részben én vagyok a hibás!

Kövér vagyok nagyon, és nem mozogtam, nem diétáztam eddig.. Pont most készítettem tervet, kezdtem el mozogni..

Erre ma megittam 6 liter vizet, folyton pisilni járok, remeg a kezem, néha rosszul látok.. :'(

Bocsi az off-ért.

2010. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%

nincs most olyan, ami miatt szégyenkeznék.

legutóbb azon szégyenkezte, hogy milyen nagy rendetlensé volt nálam. de csak saját magam előtt, idegen nem látta a szobám szerencsére.


kedves 15 éves lány!


ne hibáztatsd nagyon magad, a szüleid bizony inkább felelősek, mint te.

2010. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
100%

Most érettségiztem... és mikor bementem megnézni az eredményt, CSALÓnak neveztek.. mivel én is abba a csoportba voltam, ahol csaltak többen is. 2 csoport volt, ahol az 1. részben az egyik csoportnak 5-6 pontja lett... ahol én voltam ott meg 25-ből többnek 20 pontja lett, így vonták le, hogy csaltunk. Igen és így én is csaló lettem, amikor nekem 8 pontom lett. Szóval nekem ég a pofám, mert egyes csicskák csaltak...-.-'


F/18

2010. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem tanultam még semmit egy témazáróra és még azonkívül lenne csomó más is. De egyszerűen nem tudok nekiállni áá, pedig nagyinak megígértem..

16L

2010. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
82%

Amiatt, hogy nem tudok kimenni az utcára még a boltig sem, mert elkap a nagy dolog. Terhességem 6. hónapjában vagyok és a kicsi nyomja a végbelem és a gyomrom ezért szinte kiszámíthatatlan mikor jön rám hatalmas erövel. És ugye nincs mindenhol wc...csakhát ezt magyarázzam el mindenkinek...tök ciki:(

22/L

2010. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%
Átléptem egy nagyon jó barátommal egy bizonyos határt. Ma már tudom, hogy nem kellett volna. Nem találjuk a visszautat a barátságunkhoz, és én már néha azon töprengek, hogy ebből már nem lesz barátság..
2010. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!