Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon jó lenne.

Mit tegyek? Nagyon jó lenne.

Figyelt kérdés

14éves vagyok/lány.anyukámmal nagyon jó kapcsolatom van.szinte mindent megenged de persze határokon belül.1éve vagyunk együtt a barátommal,egyidős velem.anya nagyon szereti.anyukáink is jól kijönnek,valamint nekem is jó a kapcsolatom az ő anyukájával.rengetegszer voltam már náluk,de ottalvásról még sosem volt szó.amit teljesen jónak tartok hisz 14év alatt értelmetlen egymásnál aludni.de így hogy már 14vagyok nagyon szeretnék ottaludnk a barátomnál és ezt a barátom is szeretné,de persze eröltetésről szó sincs.

Anyának már nem rég említettem,nem nagyon díjazta az ötletet.szerintem fél,hogy lefekszünk vagy bármi és hogy nem védezekünk.De koromhoz illően érett vagyok.hogyan tudnám anyával ezt megbeszélni,hogy megengedje? Előre is köszönöm:)


2018. jan. 15. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Persze, persze, szokásos korához képest érett gyerek.

Nem csodálom, hogy édesanyád nem díjazta az ötletet. Gondolom abban a tudatban volt, hogy ez egy kedves kis gyerekszerelem, erre benyögöd neki, hogy szexelni fogtok.

Én a helyében nem engedném, egy 14 évesnek éjszaka otthon van a helye a saját ágyában. Tudom, hogy azt érzed nagyon nagy lány vagy így 14 évesen, ennyi idősen én is annak hittem magam. Aztán ahogy így felnőtt fejjel ránézek egy 13-14 évesre egy gyereket látok. Hiába nem érzed magad annak. Marhára nem azon kéne kattognod, hogy ottalhass a barátodnál.

2018. jan. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Várj még ezzel.
2018. jan. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Hát,inkább szulo is felugyelettel sima "ottalvás",mint aktus a suli mosdójában fényes nappal. Már a 13 évesek is ott szokták elintézni két ora kozott...
2018. jan. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
14 évesen még ne akarj kufircolni! Még akkor sem ha védekeztek!
2018. jan. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Én sem engednélek el, pedig csak 20 éves vagyok, nem tartom magam egyáltalán konzervativnak, de nem lenne helyes, hogy 14 évesen már együtt aludjatok. Gyerek vagy még. Öszintén én azt is csodálom, hogy anyukád 13 évesen megengedte, hogy fiuzz. Én 15 voltam mikor összejöttünk, és másfél évig még a gondolata sem merült fel, hogy ottaludjak a barátomnál. 16-17 évesen engedném el én is a lányom, legalább egy év kapcsolat után.
2018. jan. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem engedném. 14 évesen fiatal hozzá. Akkor is ha van elég esze ahhoz hogy ne feküdjön le az első barátjával ( hiába egy éves a kapcsolat ) és akkor se ha úgy gondolja hogy megtalálta az igazit akivel örökké együtt marad. És itt pont, mindketten fiatalok vagytok.

Visszatérhetünk rá inkább 3, de minimum 2 év múlva.

És egyébként tudjuk, itt minden 12-14-15-16 éves érettebb a koránál. Csak tudnánk hogy akkor a hétköznapokban hol van ez a sok "a koránál természetesen érettebb" fiatal.

2018. jan. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
14 felett is nagyon korai. Bár anyukád se semmi ha már 13 évesen kanod lehetett. Én 16 év alatt hallani se akarnék az együtt alvásról.
2018. jan. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben kifejtem; ha valóban érett lennél a korodhoz képest, akkor tudnád magadtól is, hogy nem helyénvaló ebben a korban az együtt alvás.
2018. jan. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy vagy érett, mindenki ezzel a maszlaggal jön.


Simán viszket a puncid és azért akarsz ott aludni, hogy a fiud megvakarja.

Ennyi idős KISLÁNYKÉNT éjszaka otthon a helyed, nem a pasikád ágyában és farkán.

2018. jan. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Még az ottalváshoz sem vagy elég érett. Ha még együtt vagytok 2-3 év múlva is, na akkor lehet róla szó.
2018. jan. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!