Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltak otthon?

Hogyan reagáltak otthon?

Figyelt kérdés

Kérdésem az itt jelen lévő homoszexuálisoknak/biszexuálisoknak szólna. Hogy fogadták otthon, ki, hogy élte ezt meg a családban? Milyen formában hoztátok az otthoniak tudtára?

Életkort, nemet és beálítotságott kérnék.

Előre is köszönöm.

(a homofób üvöltözést kérném mellőzni)


2010. jún. 4. 23:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8%
You are bastard 67%?
2010. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Most férfival vagyok, monogám kapcsolatban (és remélem leszek sokáig,mert nagyon szeretem) de ha az egész életemet nézzük, biszex vagyok, mert voltak mindkét nemből partereim (kapcsolat szintjén) Amikor barátnőm volt, Anyukám először gyanakodott (ennek rosszallóan hangot is adott),majd nem hitte el, aztán hóbortnak tudta be(mert hogy nekem állítólag semmi nem jó, ami normális), rámhagyta, majd tök megértően azt mondta, "majd eldöntöd"

Nyilván reménykedett a konformista döntésben, de amikor a barátnőm elhagyott és kibuktam, őszinte együttérzést mutatott, vigasztalt, le a kalappal előtte (elég konzervatív amúgy, de nem elvakult, mint látható ebből is)! Ennek ellenére a második barátnőmet (pedig az komolyabb kapcsolat volt) nem tudta. Úgy voltam vele, majd megmondom akkor, ha ennek gyakorlati indoka lesz, pl, szeretnénk összeköltözni - de addig nem jutottunk el.

Én azt vallom, coming outolni akkor kell, ha van kivel, miért és hova.

2010. jún. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok egyik beállítottságu sem. De annyit azért megjegyeznék és hozzászólnék. Van egy ismerős barátom, ő is meleg, de rendkívül jó fej.Figyelmes, intelligens, humora is van, és kész. Ő ilyenMiért ítélném el, miért bántanám meg a másságáért. Az ő élete, attól még ember vagy nem? A biszex, vagy leszbi nőkkel ugyanígy vagyok. Én nem ő vagyok, és fordítva. Nem kellene ezt a dolgot annyira felfújni. Viszont az a kérdés már megfogalmazódott bennem. Miért vannak ennyien mások?
2010. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
Sztem nagyokat csalódtak a másik nemben ezért pártoltak át a saját nemükhöz...,mint kivülálló irom ezt..
2010. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy srácról hallottam, akit kitagadott a paraszt apja emiatt, de jobban is járt!


Azóta megjárta Svédországot, Hollandiát meg Németet mint Kamion szerelő...

2010. jún. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!