Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltak otthon?

Hogyan reagáltak otthon?

Figyelt kérdés

Kérdésem az itt jelen lévő homoszexuálisoknak/biszexuálisoknak szólna. Hogy fogadták otthon, ki, hogy élte ezt meg a családban? Milyen formában hoztátok az otthoniak tudtára?

Életkort, nemet és beálítotságott kérnék.

Előre is köszönöm.

(a homofób üvöltözést kérném mellőzni)


2010. jún. 4. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%

Falhoz állitottak és egy sorozatlövővel fejbe lőttek!Most csak a szellemem ir már itt...,ezért nem tudok nemet kort irni!

leszbiszellem

2010. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igazán nagy segítség voltál...
2010. jún. 4. 23:19
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
azt mondták, hogy egyek mézet!
2010. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Nincs mit,örülök,hogy segithettem!:)
2010. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Itt minden homofób vadbarom ezzel a tarkólövéssel jön, de ha IG alapján lőnék fejbe az embereket... fú jaj
2010. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
IQ
2010. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Szia. Én nem tudok nagyon hozzászólni, mint saját tapasztalat, csak egy barátom történetét ismerem. 12 éve ugyanazzal a sráccal él együtt, tehát mindketten fiúk. Megjegyezném, hogy nagyon értékes, és érdekes emberek ,én nagyon szeretem őket. Nos, eme barátomnak az édesanyja először belerokkant a dologba, de mivel egyetlen fia a fiú, hát erőt vett magán, és "áldását adta rájuk". Az anyukája sajnos már meghalt, de a fiúk még együtt vannak.


Szóval el lehet fogadtatni szerintem, ha nagyon szeretik az embert a szülei.

2010. jún. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Neked annyi IQ-d sincs,hogy a kérdésre válaszolj és ne offolj!Te beszélsz IQ-ról??
2010. jún. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Én szépen lassan adagoltam be nekik. Nem akartam sokkolni őket azzal, hogy hirtelen kijelentem, hogy más vagyok, mint amilyennek hisznek. Szüleimnek konkrétan még nem nagyon mondtam el, de szerintem sejtik, hogy biszexuális vagyok, mert azért néha célozgatok. Apukámat nem hinném, hogy érdekli, ugyan ő nagyon régimódi, de vannak dolgok, amikben nagyon modern a gondolkodásmódja. A szexulitás is ilyen. Úgyhogy szerintem, ha valóban tudná, sem zavarná, de valahogy nem szeretnék előtte így kitárulkozni, azt gondolom, nincs hozzá köze. Vagy tudja vagy nem, nem nagyon foglalkozom vele. Anyukám nem hinné el, ezért nem is mondtam neki eddig soha. De szerintem ő is sejtheti...

A nővérem tudja is, meg nem is. Mert neki először csak célozgattam, aztán elmondtam nyíltan, de szerintem nem veszi komolyan. Azt hiszi, hogy én is csak követem a divatot. Pedig nem, de nekem mindegy, mit hisz.

19/L

2010. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Falhoz állitottak és egy sorozatlövővel fejbe lőttek!Most csak a szellemem ir már itt...,ezért nem tudok nemet kort irni!

leszbiszellem


Miért szerinted ez normális válasz? Amúgy megint megmutatkozik a hülyeséged mert most pont te Offolsz

De ezzel a válasszal én is offolok szóval következőre valami nagyon okosat találj ki hogy magadat tüntesd fel jó színben. :) (és szerintem a következő válaszoddal is offolni fogsz)

2010. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!