Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak? Szerinte...

Menjek vagy maradjak? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nyáron megyünk nyaralni de ugyan oda mint pár éve (belföld) és nincs nagy kedvem menni mert egy az uncsi ugyanoda menni de, szüleim és nagynénéméket nem érdekelte ez nagyon. Plusz nem is túl izgi velük :s nem tudom lehet ha meg itthon maradok kimaradok sok dologból viszont itthon is szivesen maradnék. Nem tudom hogy legyen, tudom nem egetrengető probléma... sztetek? 16l
2010. jún. 4. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Én átérzem, nem járok én se ennyi idős korom óta anyámékkal, mert egyrészt nagyon más korosztály vagnuk és senki hozzám hasonló korú nincs, másrészt elunom magam baromira, mert ők már leginkább csak "pihennének", nem bírják a meleget, délutáni alvás az kell plusz egész évbe együtt vagyunk, mert még otthon lakom, úgyhogy engem már emiatt se tud különösebben kikapcsolni. Nekem 3 év látványos szenvedés kellett, mire anyám ezt felfogta...

19L

2010. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hm...én ritkán mehettem a családommal valamerre nyaralni, nem volt rá keretünk soha...úgyhogy mennék a helyedben...otthon mit csinálsz? azért még is jobb együtt nem?


Addig menj, míg van kivel:)

2010. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szüleimmel én se járok nyaralni, mert tök uncsi. Mindig oda kell menni ahova ők akarnak, nem mehetek el este bulizni, még csajozni se lehet :)

Inkább elmegyek a haverokkal :D

2010. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi sem megyünk minden évben, csak tényleg sokan íilyenkor már barátokkal mennek és ha valami különleges helyre mennék megérteném és simán mennék de így semmi újjat nem látok majd :s
2010. jún. 4. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó lehet nem fogsz már unatkozni, hiszen 16 éves vagy, feltatlálod majd magad! Én elmennék az biztos, jó kikapcsolódás lesz majd meglátod.
2010. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ezt nem értitek meg, ha valaki 5erzedszerre is pl. Balatonra megy nyaralni vagy oda, ahová évek óta jár, hülyére unja magát az ember a saját társasága nélkül és 16 éves esetében bőven beszélhetünk társaságról. A családi nyaralás addig tök jó, míg vagy a gyerek kicsi és eljátszogat anyuval-apuval vagy ha pl külföldre megy az ember nyaralni akár csak pár napra és ott nem tudja merre kapja a fejét és eszébe nem jut unatkozni.
2010. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
uccsó jaja így van csak nem akarom aztse, hogy azt lássák nem jó már nekem velük menni nah nemtudom milesz még amúgy jah balaton
2010. jún. 4. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja ja, akkor ugyanarról bezsélünk. Figy, kezdetnek azt oldd meg, hogy hogyan ne maradnál egyedül arra a hétre, mert ezt sértődés és problémázás nélkül nem lehet megoldani, tapasztalat. Aztán még mondjuk azelőtt kezd adagolni, hogy szállást foglalnátok, ne akkor kapjon anyád idegbajt, mikor már le van foglalva/kifizetve. Szóval hajrá.
2010. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!