Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igazságtalanság?

Szerintetek is igazságtalanság?

Figyelt kérdés
a szoba társunk hazudott a kollégiumban azthogy otthon alszik közben a barátjánál aludt lebukott a nevelők elött kirugták 3 hétre....és nekünk a szobatársainak elvettéka kimenönket egész év végéig kb akkoriban még 3 hét volt,azért vették el mert mi tudtunk rólA HOGY NEM OTTHON ALSZIK ÉS NEM köptük be a nevelőknek!szerintem ez igazságtalanság alpvető dolog hogy nem köpöm be a szobatársam...az a baj hogy értékre probálnak vevelni de ez épp az ellenkezője
2010. jún. 4. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
igazságtalanság, igen
2010. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
inkább arra nevelnek, hogy a felelőtlen viselkedésnek kellemetlen következményei lehetnek...felelőtlenek voltatok, mert nem mondtátok el, hogy lóg...jogos a büntetés...ha kicsit gondolkozol rajta, akkor te is rájössz, hiszen felügyelet nélkül volt a szobatársatok, bármi történhetett volna vele
2010. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát szerintem ez k*rva nagy igazságtalanság,nem az nn hibám hogy annak a lánynak annyi esze volt én a saját dolgommal törödtem és tanultam ami az én dolgom azután tartozom felelöséggelé nem a szobatársAM UTÁN Akinek viszkette!!

ÉS MÉG IGY IS SOHASEM FOGOM BEÁRULNI SENKIT!!

2010. jún. 4. 20:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Te jó ég... ez egy óvoda kollégiuma, ugye? Mert már az 1. osztályos általános iskolások is jobban ismerik a helyesírást az évnek ebben a szakában....
2010. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szabálysértéshez falaztatok, persze, hogy büntetést kaptok.
2010. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
hagyjuk már ezt az álszenteskedést..DIK
2010. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az attól függ, hogy hány évesek vagytok.
2010. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

miért mondtad h tudtál róla??

azt kellett volna h nemis tudtad h hova megy..

beszéljen az anyukád a nevelötanároddal v igazgatóval..

2010. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
tejóég..ez mien kollégium O.o? .. szerintem igazságtalan, mert hiába nevelnek a felnőtt életre..szerintem az hogy nem árulod el a barátod, mégha "veszélybe" is kerülsz emiatt sokal nemesebb mint spiclinek lenni, de betartani a "rendet".
2010. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jó, de abba is gondoljatok bele, hogy ilyenkor a tanulók a kollégium dolgozóinak a felelőssége, ha kiszöknek és bajuk lesz, akkor a kollégium lesz a hibás.

az tényleg nem oké, hogy titeket megbüntettek, de hát az iskolai életben és a való életben se minden igazságos.....

2010. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!