Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan fogadnád azt, ha...

Te hogyan fogadnád azt, ha megtudnád anyukádról, hogy prostituáltként dolgozik?

Figyelt kérdés
Mennyivel változna meg a kapcsolatotok ?
2018. jan. 2. 19:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%

Attól me az anyám marad és ugyan úgy szeretném.

N25

2018. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

Az én anyukám azzá vált :') Baromira fáj... Utólag kiderült, hogy gyerekkoromban is rájárt a rúdra, hogy legyen pénzünk. Belegondolni, hogy bizonyos dolgokat abból a pénzből vettünk... És nem gyerekek, nem telefont, nem laptopot, kisebb luxus cikkeket. Például volt egy olyan periódus, amikor nagyon nem volt pénzünk. Ebben az időszakban volt egy olyan eset, amikor anyám úgy döntött, hogy meglátogatja az egyik barátját. Én vele tartottam. Az odaúton mondtam neki, hogy szeretném megkóstolni az akkor megjelent csokidarabos joghurtot, vehetünk - e? Azt mondta, hogyha sikerül pénzt kérnie, akkor veszünk. Mikor ott voltunk, egy kicsit beszélgettek a felnőttek, a pasas pedig egy idő után megpróbált engem kiküldeni olyanokkal, hogy keressek meg valamit a kocsijában, stb. Nemet mondtam minden kérésére és ajánlatára, azután nem sokkal eljöttünk. Megkérdeztem anyát, hogy vehetünk-e akkor olyan joghurtot? Azt mondta nem tud, mert nem tudott pénzt kérni. Megkérdeztem, hogy miattam-e? Azt mondta, hogy "Hát... igen." Szarul éreztem magam már akkor is, de amikor évekkel később leesett, hogy miért is nem tudott pénzt kérni... Még mindig bánt az eset. Bele se merek gondolni, ha mondjuk kimegyek a kocsihoz, 5 perc alatt nem találom meg, amit kellett volna, és visszamegyek... És vajon mit láttam volna ott... Istenem... Később romlott a helyzet. Ketten éltünk egy panelban akkor már anyámmal. Itt már nem volt munkája, így a neten keresett magának hapsikat, meg nőket is.Több olyan fazon volt, aki ott aludt nálunk, volt olyan is, akivel nem is beszéltek egy nyelvet, csak mutogatással kommunikáltak. Ha ez még nem elég, volt olyan alkalom is, mikor nyitott ajtónál csinálta a kuncsaftokkal, mikor otthon voltam. Néhányszor arra keltünk a párommal, vagy lettünk figyelmesek, hogy anyám és a partnere csapja a zajt... A páromban volt annyi hála istennek, hogy megértse a helyzetet, és tartsa bennem a lelket. Volt olyan alkalom is, amikor anyám próbálta elmesélni, hogy milyen aktusban volt része...


Baromi szar időszak volt, most itt van a torkomban a gombóc :( Mióta eljöttem otthonról, nem is tartom vele a kapcsolatot... Senkinek nem kívánom, hogy átéljen hasonlót!! Egyik oldalról sem :( Nem is tudom leírni, hogy mit is érzek ezzel kapcsolatban, de... De áhh. Szörnyű. :(

2018. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%
Pofám leszakad előző,minden tiszteletem a tiéd hogy ezek melett nem lettél depresszios v hasonlo. :O
2018. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#12 megértem mit érezhetsz, a kérdés ugyanis az én anyukámról szól :(
2018. jan. 2. 21:40
 15/24 anonim ***** válasza:
68%

Mert az anyjának aztán biztos könnyű dolog lehetett

Amúgy meg megérteném ha olyan helyzetbe sodorta volna az élet, hogy ezt meg kelljen tennie

2018. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
Sokat beszélgettem “anya” prostituáltakkal, akik azért csinálták, hogy enni tudjanak adni a gyereküknek és/vagy a bank ne vigye el a lakást. Teljesen megértem ezeket a nőket, emberileg, erkölcsileg, mindenhogy. Van az a helyzet. Nos, gyerekként ezt biztosan nehezebb vagy lehetetlen feldolgozni.
2018. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%

Elég sok rosszat megéltem gyerekként, ahogy kamaszként is, ez csak egy szelete az átélt dolgoknak. Sajnos a tiszteletedet nem érdemlem ki, mert nem csak depresszió, de pánikbetegség is kialakult nálam. Igyekszem dolgozni mindkettő ellen. Elismerem egyébként, hogy anyának sem lehetett könnyebb, de volt választása, a testvérei többször is felajánlották neki, hogy dolgozzon az egyiküknél, de még is a felvázolt utat választotta.


Kérdező! Irdatlanul sajnálom :( Semmi okosat nem tudok mondani sajnos, de még csak tanácsot sem adni, de én is maximálisan megértelek téged! Senkinek nem egyszerű ez a dolog :( Kívánom a legjobbakat!!! Ha tudsz bárkivel is erről beszélgetni, akkor beszélj mindenképpen a dologról, ne tartsd bent :(


#12

2018. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
15%
#16 mindig van másik út. Először is nem kéne úgy gyereket szülni, hogy nem tudod eltartani. Másrészt lehet tisztességesen tanulni, dolgozni, erre mindenkinek van lehetősége. Csak persze könnyebb prostiként pénzt keresni.
2018. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
29%
A #12es válaszoló igazi hős, ahogy ezt itt már többen is közölték vele...A leírásod alapján annyira csórók voltatok, hogy picit extrább édességre se telt, anyád meg csak jót akart Neked. Persze a későbbiekbe eldurvult a dolog, azzal egyetértek, hogy nem volt normális a dolog, de mások ennél sokkal borzasztóbb dolgokat átéltek, mint hogy az anyjuk "tisztességtelen" munkából akarja eltartani magukat. Az a durva, hogy a leírásod végére tőled jobban kivagyok, mint az édesanyádtól.
2018. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
92%
Ezt aztán tényleg nem gondoltam volna, hogy egyre több anyuka tér erre az útra. Nálunk olyan volt mikor kicsi voltam anyum házakat takarított és nyári szünetben mikor nem volt aki vigyázzon rám elvitt magával. Az egyik helyen rendszeresen úgy indult egy munkanap, hogy anyumnak meg kellett fürdenie utána pedig a férfival aki alkalmazta magukra zárták az ajtót az egyik szobában, persze ilyenkor engem mindig kikültek a nappaliba tévézni. Szerencsére sose hallottam semmit az egészből, de mikor idősebb lettem a jelekből összeraktam mi is történt. Azóta úgy csinálok mint aki nem tud erről a dologról, sose beszéltünk róla.
2018. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!